Smrt je tragédií, její využívání ke zlomení odmítavých postojů evropské veřejnosti vůči masové imigraci je svinstvo

Vyšlo na IVČRN dne 5.9.2015 (link)

Proč zemřel „chlapeček na pláži“ a kdo za to může? Média se ptají a vzbuzují v nás s lítostí i pocit viny. Jenže realita, kterou vypráví tenhle příběh, je jiná, než byl záměr.

Tragický obrázek malého chlapce, který přišel o život na útěku ze Sýrie, je ve skutečnosti obrázkem tragédie rodiny, která už tři roky žila v bezpečí v Turecku. Nedostali víza do Kanady, příbuzní z Vancouveru jim posílali peníze, otec měl práci. Přesto se ale otec rozhodl opustit Turecko a vyrazit za lepším životem a nesmyslně riskoval životy svých drahých. Jak píše analytik Robejšek: „utečenci nepřicházejí jen ze zemí, kde se bojuje. V některých zemích vznikla masová psychóza odejít „teď nebo nikdy do lepšího“ …. Média nechtě vybrala podobný případ.

Tak jak je to s tou vinou? Státy EU, které svou absurdně nezodpovědnou a nepřiměřeně štědrou politikou vůči imigrantům vzbuzují v lidech nereálné představy, tak fakticky zvětšují imigrační vlnu lidí, mířících na vratkých člunech do Evropy nejen kvůli záchraně holého života.

Smrt je tragédií, její využívání ke zlomení odmítavých postojů evropské veřejnosti vůči masové imigraci je svinstvo. Už proto, že proti obrazu mrtvého děcka nelze bojovat.Pokud se někdo uchýlí k manipulaci pomocí útoku na ta nejcitlivější místa lidské duše, je schopný jít daleko za hranu všeho myslitelného, aby v Evropanech vzbudil pocit viny, lítosti a zodpovědnosti za životy a rozhodnutí druhých, narazí. Tohle se zkrátka nedělá. Stačí se podívat třeba sem: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx…

Rozhovor s příbuznou z Kanady:https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/866247840187145/

palec_dolu

Diskuze:

Proč zemřel „chlapeček na pláži“ a kdo za to může? Média se ptají a vzbuzují v nás s lítostí i pocit viny. Jenže…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. září 2015

Komentáře

comments