Snažme se o postavení islámské doktríny mimo zákon

Vyšlo na IVČRN dne 12.12.2015 (link)

Zakažme islámskou totalitní ideologii, její projevy a propagaci na veřejnosti a máme vyhráno. Muslimy řešit nemusíme. Samozřejmě že Trumpova představa “nemít na území svého státu ani jednoho muslima” je krásná v tom, že by se u nás nešířila ideologie ponižující ženy, diskriminující nemuslimy a pedofílie schválená bohem obecně, ale Farage má pravdu – “neházejme muslimy do jednoho pytle”. O absolutní zákaz vstupu muslimů nám nejde. Nám jde o islám. O ideologii. O absolutní zákaz totalitní ideologie.

Naše společnost si myslí, že jsme trpěli pod Habsburky a pak jsme zažili obrodu národa a všechno bylo lepší. Věříme, že jsme za druhé světové války trpěli kvůli Němcům – fašistům. Poté od padesátých let kvůli komunistům a o chvíli později kvůli Rusům. Není to tak. Trpěli jsme díky feudalismu, ideologii hlásající nevolnictví s právem první noci, trpěli jsme kvůli nacismu hlásajícímu nadřazenost jedné rasy nad druhou a pak kvůli komunismu hlásajícímu rovnost všech a tresty těm, co si nebyli rovní dostatečně. I teď nás ohrožuje ideologie. Samozřejmě, že někteří jsou nemocní nevyléčitelně, ale lečme, operujme a ukazujme, kde je skutečný problém – jeho příčina. A tomu se braňme. Snažme se o postavení islámské doktríny mimo zákon.

Islámské právo šaría už de facto postavil mimo zákon svými rozhodnutími Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku, ale to nestačí. Je třeba, aby islámskou totalitu postavili mimo zákon jednotlivé státy a dbaly na potírání jejích příznaků.

http://echo24.cz/a/ivGqy/nehazejte-muslimy-do-jednoho-pytle-vyzyva-trumpa-nigel-farage

Nigel_Farage

Diskuze:

Zakažme islámskou totalitní ideologii, její projevy a propagaci na veřejnosti a máme vyhráno. Muslimy řešit nemusíme….

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 12. prosinec 2015

Komentáře

comments