Sociolog Petr Hampl k Teplicím

Vyšlo na IVČRN dne 29.7.2015 (link)

https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10153528074557938

hampl_petrPřípad Teplice ukázal, že tzv. rozumní politici působí mnohem větší škodu než zjevní političtí zločinci typu Jiřího Dienstbiera. Ukázal také, že islamizační mechanismy, které známe ze západní Evropy, začínají fungovat i v České republice.

Cesta k islamizaci určitého regionu je rozdělena na relativně malé krůčky. U každého toho malého krůčku by bylo možné islamizaci rázně zarazit. Třeba zavřít na 12 hodin každého muslima podezřelého z házení kamenů po psech v centrálním parku. Nebo každou zahalenou ženu okamžitě legitimovat a přimět jí odkrýt obličej, a opakovat to každou hodinu. Ty možnosti mají i městští strážníci. Ale tzv. rozumný politik (v tomto případě Kubera) místo toho apeluje na české občany, aby nedělali problémy a ustoupili. Češi ustoupí a muslimové začnou prosazovat další požadavek. U každého dalšího požadavku je těžší jej zarazit, takže dění se urychluje. A umírněný politik má pořád jen jedinou odpověď: Češi, nedělejte problémy. Češi, pochopte, že venčení psů muslimy provokuje a smiřte se s tím. Češi, pochopte, že…

Není to jen případ Jaroslava Kubery. Stejně vystupuje Petr Fiala a hlavní proud ODS, stejně vystupuje celé současné vedení Strany svobodných občanů. Případ Jaroslava Kubery je vlastně nejsmutnější, protože to byl skvělý primátor, odvedl fantastickou práci a stejně vejde do dějin jako ten, kdo založil první no-go zónu v České republice (vznikne tam do roku 2025. vsadíte se?). Ale politický styl vhodný pro každodenní budování pokojného lázeňského městečka, je v časech agrese nepoužitelný a nebezpečný. Kubera je Adenauer, my dnes potřebuje Churchilly.

Diskuze:

Petr Hampl k Teplicím. https://www.facebook.com/sociologpetrhampl/posts/1593584187570565

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. červenec 2015

Komentáře

comments