Vlivný EDUin by rád manipuloval s kantory. Prý nesmí poslouchat Hampla

Sorosem podpořená neziskovka EDUin (Kartous, Gargulák) zuří protože Učitelské listy uveřejnili rozhovor s PhDr. Petrem Hamplem, Ph.D., kritikem islámu a jejich nesmiřitelným politickým oponentem.

Nijak přitom nepolemizují s Hamplovým textem, prostě ho chtějí zakázat. Prý s ním Učitelské listy nemohou udělat ani rozhovor. Asi říká zakázané věci.

Že v sousedním Rakousku, kulturně velmi blizké zemi se kterou jsme prožili X staletí v jednom státním útvaru je tato diskuze horkým tématem, EDUin nijak netrápí.

Komentář IVČRN k článku pánů Hřebeckého a Kartouse níže.

————————————————————————-
Hřebecký (EDUin): “je naprosto nemístné, že se podobné texty v pedagogickém periodiku, jako jsou Učitelské noviny, vůbec objevují”

Ne je to přesně naopak. je naprosto nutné aby Učitelské noviny udržovaly co nejširší názorovou pluralitu. Samozřejmě – patříčně podloženou argumenty – tohle sociolog Pan Hampl splňuje na 100%.

Je nemístné, aby v periodiku pro učitele převažovaly levicové názory a pohledy na svět.

————————————————————————-
Kartous (EDUin, Blisty, Elfové): Učitelské noviny se v posledních měsících pozoruhodným způsobem přihlásily k mediálnímu proudu, jenž v mnohém koresponduje s obsahem dezinformačních zdrojů.

IVČRN: Dezinformačním zdrojům definovaných kým? Levicovým Šlerkou? Českými Elfy, jejichž jste zástupcem (konflikt zájmů detected)? Nebo podobně laděnými konspiratory.sk?

Kdo z pravice označil tato média za dezinformační?

————————————————————————-
Kartous (EDUin, Blisty, Elfové): V prvním případě dogmatickým popíráním vlivu lidské činnosti na klimatické změny, v případě druhém rozhovorem s člověkem, jenž systematicky šíří xenofobní postoje na základě vysoce manipulativních fabulací..

IVČRN: Kde konkrétně doktor Hampl šíří xenofobní postoje? A kde fabuluje? Absence jakýchkoliv argumentů které by podložili Kartousova odvážná tvrzení naznačuje, že si je autor ve vzteku vymyslel.

zdroj: https://www.eduin.cz/tiskove-zpravy/tiskova-zprava-tydenik-pro-ucitele-dal-prostor-extremistickym-nazorum/

Komentáře

comments