Španělská policie zlikvidovala buňku náborářů Islámské fronty

Takových zpráv je čím dál víc, prakticky ze všech západních zemí. Až si člověk říká – co blbnou? Nemají snad v Iráku či Sýrii dost vlastních puberťáků, schopných unést kalacha, nota bene ostřílenějších a místnímu klimatu a poměrům uvyklejších, než kdy budou válce nepřivyklí “evropští” floutci? Ten “nábor džihádistů” je navíc riskantní, jak ukazují další a další případy překažených operací. Tomu se nechce věřit, takže nedostatkem lidí to nebude.

Je tu ale jiná možnost, mnohem hrozivější: Verbují evropské muslimy, ABY TAM TITO ZÍSKALI BOJOVÉ ZKUŠENOSTI. A ztratili zbytky lidskosti. A nedělají to kvůli Sýrii a Iráku, ale kvůli Evropě, která je další na řadě.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/339459-spanelska-policie-zlikvidovala-bunku-naboraru-islamske-fronty.html

Španělská policie pozatýkala osm lidí podezřelých z toho, že rekrutovali radikály pro boj v Sýrii a Iráku. Razie proběhla brzy ráno 16.6.2014 v Madridu. Šéfem skupiny je údajně Španěl marockého původu propuštěný pro nedostatek důkazů z americké věznice Guantánamo v roce 2005. Šest dalších zatčených jsou Maročané a jeden Argentinec. S vysíláním stovek islamistů do bojů v oblasti Sýrie se potýkají i další evropské státy, především Francie a Británie. Bezpečnostní úřady navíc upozorňují, že tito islámští radikálové představují po návratu do Evropy vážnou teroristickou hrozbu.

Komentáře

comments