Strana zelených se asi kompletně zbláznila nebo konečně odkryla karty – chce islamizaci ČR

bookislam_1391326378_140Dnes vydala “Strana zelených” na webu oficiální kompletně vylhané tiskové prohlášení, které velice vážně obviňuje naši iniciativu z různých činů (výhružky,útoky atd) a zvažujeme právní kroky a nejspíše budeme žádat omluvu. Více info na konci článku.

Ovšem navíc v tomto prohlášení SZ odhalila vlastní karty a nejspíš také nový směr, který po změně v zákulisí zaujme možná již veřejně – propagaci a výuku islámu v ČR a druhotně přispění k šíření islámu a islamizace ČR. Na západě se k tomu většinou podobné zelené strany již přihlásily, ale v ČR toto stanovisko většinou zastávalo jen pár členů SZ (zejména Šádí Shanaáh). Teď to bude nejspíše součástí hlavního programu.

Citujeme cíle SZ, které sama zveřejnila:

“Podle SZ je dále třeba plně uznávat islám s požadavkem na vytvoření reprezentativní a zodpovědné organizační struktury, podporovat zavedení moderního vzdělání na českých vysokých školách pro budoucí duchovní a podporovat společenskou soudružnost např. vytvářením příležitostí k osobnímu setkávání s podporou nevládních organizací zabývajících se společenskou inkluzí.”

Takže volně řečeno – Strana zelených se bude nejspíše snažit o plné uznání islámu, jeho podporu a dokonce zavést výuku imámů na českých vysokých školách.

Celá tisková zpráva SZ je zde:
http://www.zeleni.cz/utoky-muslimum-se-stupnuji-vlada-musi-jednat/

Co se týče obvinění z nějakých utoků na muslimy a nebo posílání výhružek od členů iniciativy – vše je lež. Navíc je to obvinění nelogické a chybí mu konzistence, jelikož pouze blázen by posílal výhružku o útoku na demonstraci. Navíc jsme jí dostali také a ihned poslali na policii – protože jsme řádní organizátoři akcí a nebereme nic na lehkou váhu.
Toto nám přišlo do mailu před demonstrací:
utokdemonstracebrno

Komentáře

comments