Střelba v Opletalově ulici

V 11:00 24.7.2017 obchodem se zbraněmi zazněla střelba. Útočník byl těžce zraněn dvěma výstřely, následkům střelby záhy podlehl. Zraněný je prodavač, snad mimo ohrožení života a střelkyně Šárka Pavlíková (Oppltová), několikanásobná česká šampionka ve westernové střelbě, nebude (snad) obviněna, protože jednala v Nutné Obraně (NO).

Útočník nebyl muslim, jak by se mohlo zdát podle stylu útoku nožem, ani podle množství kebabáren v Opletalově ulici či afrických drogových dealerů (převážně muslimů!) z Václavského náměstí. Byl to 31letý recidivista, tedy člověk spíše z kriminálně závadového prostředí Hlavního nádraží a přilehlého parku.

Proč tedy o tom píšeme? Protože, IVČRN podporuje současný, kvalitní a vyvážený  Zákon o zbraních a střelivu a odsuzuje represivní směrnici EK. Dále je IVČRN proti snahám EU o odzbrojení, stejně jako dalším neomarxistickým snahám relativizujícím nedotknutelnost majetku, svobody a rodinných hodnot.

Jste v tom s námi?

-JK-

 

Zdroje

http://www.strelectvi.cz

http://zpravy.idnes.cz/strelkyne-sebeobrana-praha-obchod-opletalova-ulice-fxr-/domaci.aspx?c=A170725_211006_domaci_bur

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Majitelka-obchodu-se-zbranemi-ohromila-Bubilkovou-Mela-by-byt-povinnost-zbran-viditelne-nosit-Jako-v-Texasu-479518

Komentáře

comments