Summit EU rozhodne o imigraci už tento čtvrtek!

ne kvotamMimořádný summit EU se bude se zabývat neudržitelnou situací, kdy přímořské země zaplavují ilegální imigranti. Politici se chtějí zaměřit na akce proti pašerákům lidí. Bude EU přerozdělovat, nebo striktně vracet imigranty? A co udělá s těmi, které tu díky její politice už máme? Vždyť Schengenský prostor je volně prostupný a o nekontrolovatelném pohybu imigrantů jsme zrovna tento týden informovali.

IVČRN je už od své Srpnové výzvy z roku 2014 rozhodně PROTI přerozdělování a povinným kvótám. Je věcí každého státu, pokud chce některým uprchlíkům pomoci, a také trváme na právu státu vybrat si cílovou skupinu osob, které bude chtít integrovat.
Vyzvali jsme vládu, že pokud bude nutné nějaké uprchlíky přijmout, nechť to jsou ti, kteří nepředstavují bezpečnostní a integrační riziko pro naši zemi.

Vláda ČR oficiálně drží veřejnosti deklarovaný slib, že žádné přerozdělování uprchlíků do ČR nepodpoří. Nevyměknou?
Lubomír Zaorálek „Měli bychom hledat cestu, jak bránit tomu, aby se na těchto lodích lidé vydávali na cestu,“ Bohuslav Sobotka: “Česká republika je připravena navýšit pomoc uprchlíkům na místě.” Zdroj: zprávy e15.

Publikováno na FB IVČRN dne 22.4.2015 (link)

Komentáře

comments