Surově islamizovaný Západ Evropy se už ani nebrání… Ale my ano!

Vyšlo na IVČRN dne 25.6.2015 (link)

Deník Sunday Telegraph informoval o několika případech, kdy byli muslimové i nemuslimové v této čtvrti násilím nuceni, aby dodržovaly fundamentalistické islámské zákony.

Oběti se novinářům svěřovaly, že policie buď jejich stížnosti ignorovala nebo bagatelizovala, případně důkazy svědčící o vinně muslimských radikálů smetla ze stolu. Policisté se podle mnohých obávali, že by v opačném případě byli obviňováni z rasismu a islamofobie. Jedna z obětí, Mohammed Monzur Rahman, po jednom takovém útoku částečně oslepl. „Na ulici mě zastavili dva chlapi a ptali se mě, proč kouřím během Ramadánu. Chtěl jsem jít dál, ale všiml jsem si, že ke mně přistoupilo několik dalších. Pak už si na nic nepamatuji, protože jsem se probudil v nemocnici,“ cituje jeho výpověď Kern.

A tohle peklo se děje v Anglii, Francii, Švédsku i dalších evropských státech. Jestliže nechceme dopadnout jako v těchto zemích, musíme říct jasné STOP islamizaci České republiky.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Video-z-mist-v-Evrope-kam-uz-se-Evropan-neodvazi-Radi-tu-islamska-policie-dodrzuje-se-jen-pravo-saria-381118
ivcrn_pic_londyn

 

Diskuze:

Deník Sunday Telegraph informoval o několika případech, kdy byli muslimové i nemuslimové v této čtvrti násilím nuceni,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. červen 2015

Komentáře

comments