Svědectví bývalého člena Al-Kaidy

Dán Morten Storm byl členem al-Káidy, pak pracoval pro čtyři tajné služby. V Praze o tom promluvil.

V jeho projevu bylo znát, že o víře muslimů léta hluboce přemýšlel: “Tomu, jak islám postupuje, říkám islámský software. Zaujala mě jeho sociální role. Muslimské společnosti mají mnohem větší zaměřění na rodinu. Když je ale člověk postupně naočkován islámským softwarem, tak se to mění. Víra převáží vše a ztrácíte svobodu. Software vám zablokuje schopnost uvažovat, je to jako vypnout pojistky. Znám lidi, kteří se v patnácti letech rozhodli spáchat sebevražedný útok. Jednoho, který se odpálil před čtyřmi měsíci, jsem znal osobně.” Dál ještě poznamenal, že v době nejvyšší oddanosti byl připraven zabít člověka, protože chtěl sloužit Aláhovi.

Morten Storm je dobrodruh, který v mládí boxoval, pohyboval se v prostředí motorkářských gangů. Poté konvertoval k islámu. Začal studovat korán a další zdroje věrouky. Při svých studiích se dostal až do Jemenu. Tam se seznámil s hlavou jemenské odnože Al Kaidy. Získal si jejich důvěru a byl zasvěcený do plánů jak dělat atentáty v západní Evropě na letadla a civilisty. Popisuje jak byl pro Mohameda schopen učinit úplně všechno co islám žádá od pravých muslimů, včetně terorismu a vražd nevěřících.

Nakonec si při jedné zmařené bojové misi v Somálsku tu hrůzu uvědomil a obrátil se na dánskou rozvědku s nabídkou spolupráce. Jeho kontakty mezi špičkami Al Kaidy využili i britské tajné služby MI5 a MI6 a americká CIA. S jejich pomocí byl zavražděna hlava jemenské Al Kaidy a jeho tehdejší kamarád Anwar Awlákí. Tomu mimochodem dohodil i jeho tehdejší manželku – Češku Irenu Horákovou. Dnes je z ní vdova, která tvrdí, že se chce stát černou vdovou, tj  sebevražednou atentátnicí.

 

Celý rozhovor přinesly Parlamentní listy http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byl-clenem-al-Kaidy-a-pracoval-pro-ctyri-tajne-sluzby-V-Praze-podal-zasadni-svedectvi-na-utajene-tiskove-konferenci-381042

M. Storm hostem v Interview ČT24 http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/

 

 

Publikováno na FB IVČRN dne 24.6.2015

Dán byl členem al-Káidy, pak pracoval pro čtyři tajné služby. V Praze o tom promluvil.V jeho projevu bylo znát, že o v…

Posted by Islám v České republice nechceme on 24. červen 2015

Komentáře

comments