Švédsko. Shrňme si v rychlosti, co se v té zemi děje

Vyšlo na IVČRN dne 3.1.2014 (link)

Vládne tam naprosto “sluníčková” vláda, která, spolu se 7 z 8 parlamentních stran, podle všeho usiluje o co nejrychlejší národní sebevraždu. Jedinou patriotickou či antiislámskou stranou jsou Švédští demokraté, jejichž preference pomalu sílí, ke znepokojení sluníčkové politické scény.

svedsko

Už předloni se tehdejší premiér Reinfeldt nechal slyšet, že Švédy za volbu Švédských demokratů “potrestá” ještě větší imigrací (http://gatesofvienna.blogspot.cz/…/punishing-those-nasty-sw…). Co naplat, že v devítimilionovém Švédsku je nyní možná až 20 procent obyvatel cizokrajného původu ( ne všichni jsou muslimové), že Švédsko vede v evropských žebříčcích znásilnění (pachateli většinou muslimové), ve městech se rozrůstají no-go zóny, kam si netroufají ani policisté, výtržnosti s pálením aut jsou na denním pořádku, z druhého největšího města Malmö prchají tamní Židé. Jako by toho nebylo málo, prohlásila loni vláda, že přijme “všechny” uprchlíky ze Sýrie, nezávisle na tom, ke které se tam hlásili frakci.

Situace se dále vyostřila v prosinci 2014. Protože se po volbách nedařilo sestavit rozpočet, byly vyhlášeny předčasné volby – Švédští demokraté v nich mohli vysoko skórovat. Ostatní strany se ale na poslední chvíli dohodly, volby zrušily a uzavřely “opoziční smlouvu” do roku 2022 (http://www.ceska-justice.cz/…/svedske-politicke-strany-uza…/). Předpokládá se, že do té doby přijde do země milion(!) dalších imigrantů. Od 1. ledna tohoto roku navíc platí zákon, podle nějž je jakákoli kritika imigrace, i v komentářích na internetu, trestným činem (http://pravyprostor.cz/iluze-zapadni-svobody-slova-konci/). V téměř islamizovaném Malmö to zatím bouchá jak někde v Libanonu (http://www.blazingcatfur.ca/…/sweden-malmo-sees-4th-bomb-b…/) … no o Vánočním týdnu kdosi vyvolal požáry ve třech mešitách (http://tn.nova.cz/…/svedi-zahajili-valku-proti-muslimum-a-v…)

NIKDO NEVÍ, kdo ty mešity zapálil – zda to byli sami muslimové při vyřizování účtů, nebo vládní provokatéři, nebo občané zahnaní do kouta. Nedivili bychom se ničemu – všichni víme, k čemu využili nacisté požár Říšského sněmu, také však víme, čeho jsou schopni lidé, když jim vezmete právo volit a kritizovat.

Můžeme však být klidní – “tisíce Švédů” prý proti šikaně nebohých muslátek protestují. Jen ty tisíce v žádných novinách neukázali…

http://www.tyden.cz/…/demonstrace-na-dukaz-solidarity-s-mus…

Diskuze zde:

Komentáře

comments