Švédsko: Ve jménu čeho byla ubodána matka se svým synem?

Vyšlo na IVČRN dne 11.8.2015 (link)

Vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým.

Naše vláda i média nám neustále prodávají příběhy o uprchlících z válečných oblastí – ubohých dětech a jejich ustrašených maminkách. Kulturní rozdíly mezi migranty a původními obyvateli Evropy obhajují tzv. “kulturním obohacením” – neustálým vyzdvihováním již dávno zkrachovalé myšlenky multikulturismu.

Celospolečenskou protiuprchlickou náladu pojímají jako problém, proti kterému je třeba bojovat propagandou placenou z veřejných prostředků. Evropská kultura se mezitím rozpadá a místní obyvatelé si musejí zvykat na čím dál častější zprávy o dalších a dalších zabitých Evropanech.

Ve jménu čeho byla ubodána matka se svým synem? Vybírali si nevhodný výrobek? Byla matka necudně oblečena? Byli vrazi “naštvaní na politiky”? Šlo o teroristický útok? Nevíme. Není to ale až zas tak důležité. Dva životy byly ztraceny a to rukou žadatelů o azyl. Je jasné, že bezpečnostní rizika tu jsou. O tom už dnes nemůže být pře.

http://news.ivcrn.cz/278-dva-zadatele-o-azyl-z-africke-eritrey-vcera-ubodali-v-obchodnim-dome-ikea-petapadesatiletou-matku-a-jejiho-osmadvacetileteho-syna

pic_rip

Diskuze:

Vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým. Naše vláda i média nám neustále prodávají příběhy o uprchlících z válečný…

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. srpen 2015

Komentáře

comments