Švédský policejní vyšetřovatel Peter Springare zveřejnil nekorektní realitu

Překlad jeho FB příspěvku: Peter Springare – 3 únor v 23:18 · Örebro, Švédsko (Policejní kriminalista)

Jsem tak zatraceně unavený. Co budu psát dále dole není politicky korektní. Ale mě to nezajímá. Co chci předložit Vám všem daňovým poplatníkům, je nám státním zaměstnancům předkládat zakázáno.

To může způsobit ztrátu kariéry a jednotlivých platů. I když je to pravda.

Nezajímá mě to, v každém případě půjdu do důchodu po 47 letech v oboru.

Chci nyní a každý týden jít vpřed v tom co dělám a vypracovat podrobnou zprávu co dělám jako vyšetřovatel kriminalistiky v Oddělení policie ve švédském městě Örebro.

Nebudu (to co píšu/vypracovávám) harmonizovat s Národní radou pro prevenci kriminality nebo pohledu “levicově” orientovaných kriminalistů ve všeobecné debatě (o kriminalitě).

Všichni vědí proč, ale nikdo se neodvažuje ani nechce zmínit/předložit příčiny, které k tomu vedou, vzhledem k tomu, že Švédsko vždy žilo na mýtu o nádherné ultimativní společnosti, která má transcedentální zdroje, aby byla poslední v první linii, pokud jde o trvalé jedinou politickou správnou alternativu v zkaženém funkční svět, která zauzlením uškrtí sebe sama a to prostřednictvím destruktivního chování ve jménu různých náboženství.

Teď jedeme na to – takto to probíhá od pondělí do pátku v tento týden:
Znásilnění, znásilnění, hrubé znásilnění, přepadení se znásilněním, vydírání, vydírání, křivdy v právní věci, ilegální hrozby, násilí proti policii, hrozby proti policii, narkotické zločiny, těžké narkotické zločiny, pokus vraždy, znásilnění znovu, vydírat znovu a týrání.

Podezřelí pachatelé:
Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, znovu a znovu a znovu Christoffer … ano to je pravda – švédské jméno se vplížilo na okraj jednoho z narkotikickcýh zločinů, Mohammed, Mahmod Ali, znovu a znovu.

Země, které reprezentují pachatele za celý týden s trestnými činy:
Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, Sýrie znovu, Somálsko, neznámé země, neznámé země, Švédsko. U poloviny podezřelých nemůžeme vědě odkud jsou bezpečně, protože nemají žádné platné doklady. Což nejčastěji znamená, že lhali o národnosti a identitě.

Nyní mluvíme jen o švédském městě Örebro (150 tisíc obyvatel). A tyto trestné činy zahltí naší vyšetřovací schopnost na 100%.

Tak tady to vidíte otevřeně veřejně, co jsem viděl venku za posledních 10-15 let.
Příští pátek publikují další zprávu za uplynulý týden
Zdroj :https://www.facebook.com/peter.springare/posts/10208300682343230

Zdroj FB https://www.facebook.com/peter.springare/posts/10208300682343230

Komentáře

comments