Syřané v Anglii: to není Evropa, to je Pákistán!

Syrští imigranti jsou v Británii zaskočeni “multikulturou”. I noví muslimové čekali v Anglii méně muslimů. Z Anglie byli v šoku. Vůbec nečekali, že si budou připadat jako v Pákistánu…  MUDr Rogozov píše přímo z Británie:

BBC poslouchám i cestou z práce. Dnes večer tam mluvili syrští uprchlíci, které přijala Británie.  … A některé jejich postřehy jsou skutečně přiléhavé. Reportér zpovídal Syřany, které britská vláda usadila ve městě Bradford. (reportáž si můžete poslechnout zde http://www.bbc.co.uk/programmes/b06ptym0)

Jak ti prý byli překvapení, kolik je v Bradfordu Pákistánců, zahalených žen, lidí nemluvících anglicky! Byli prý šokováni. Na něco takového vůbec nebyli připraveni. Očekávali, že budou v Anglii žít mezi Angličany, že se budou zabydlovat v evropsky vypadajícím městě.

Jejich dojmy odpovídají zdejší realitě. V půlmiliónovém Bradfordu je bílých Angličanů něco přes 60% (spíše na okraji), muslimové tvoří 25% obyvatel města (převážně v centru). Ještě za našeho života by mohla jejich populace dosáhnout ve městě většiny.

Toto je a bude Anglie. Žádná ale, žádná kdyby, tvrdá realita. Prostě se přijeďte podívat. Angličané Anglii ztrácí. Bez hlasování, bez boje. Proč si někteří lidé stále myslí, že se toto nemůže stát i v České republice, nevím.

Vyšlo na FB IVČRN dne 25.11.2015 (link)

Anglie. I noví muslimové čekali v Anglii méně muslimů… http://rogozov.blog.idnes.cz/c/485528/prekvapeni-syranu-v-anglii-je-to-tu-jako-v-pakistanu.html

Posted by Islám v České republice nechceme on 24. listopad 2015

Komentáře

comments