Teplice – petice – akce IVČRN – pokračování

Vyšlo na IVČRN dne 26.8.2014 (link)

TEPLICKÝ DENÍK mimořádně objektivně o petici.
K tomu ještě jeden “trip report”.

Sešlo se nás tam asi 25, k tomu 2 petiční stánky, které jsme rozbalili přímo v Šanovském parku. O ten park v těchto dnech vlastně bojují tepličtí a mohamedánští “lázeňští hosté” – kteří si ty lázně užívají tak intenzívně, až tam skupují celé ulice a shluky stavebních parcel.

To, co se okolo parku děje, je vlastně “malý Londýn”, zmenšená a počeštělá varianta toho, co se dnes děje ve většině měst na západ od našich hranic.

Pro nás, kdo jsme stáli, povídali si a občas zlehka popíjeli u stánků, to byl naprostý zážitkový masakr. Podepisovala spousta idí – a to jsou Teplice s městem s největším množstvím podpisů vybraných po hospodách. Babičky o berlích, romská rodinka, krásné mladé holky a kluci s velikými kříži na krku a bojovými psy na vodítku… “Stánkaři” z té strany ČR jsou naprosto parádní lidi … Proběhl tam pokus o verbální intifádu ze strany houfu musulmanských puberťáků, samí kluci, ale vedla je bojovně naladěná česko-turecká slečna, stejně zmatená jako odhodlaná; obrovsky statečně jim čelil houf našich dětí, včetně děvčat, tak 5.-7. třída. Mohamedánští lázeňští hosté se zdáli být naprosto konsternovaní, tmavé oči závojnatek, civící na nás zpod závojů, byly spíš překvapené než nenávistné, ještě zajímavější byly jejich copaté jihoasijské služebné bez závojů – v některých těch pohledech jsem četl sympatie.

Ale nejvíc mě a nás všechny dostaly děti – naše děti, které se rvou o ten park s jejich puberťáky. Jejich stížnosti na mohamedánské dvoření nezletilým (“nabízel kamarádce 50 000, když s nimi půjde” – “a kde je ta kamarádka?” – “to jsem já”) byly jak z Horrorů birminghamských, akorát že to je TADY

Tepličáci se nedají. A protože v Teplicích začal r. 89 pád komunismu, tak tuhle válku vyhrajem!

http://teplicky.denik.cz/zpravy_region/petici-proti-islamu-lide-podepisuji-napric-celym-okresem-20140826.html

Diskuze k článku viz link FB nahoře

—————-

Předchozí report z akce zde

Komentáře

comments