Teror a islamizace je přijatelná cena za “pestrou” společnost?

wereheretohelpVyšlo na IVČRN FB 30.4.2016 – Před třiceti lety, v době kdy se řešily následky černobylské katastrofy, byly vlevo vpravo připraveny k okamžitému odpálení tisíce raket s jadernými hlavicemi. Po celé Evropě se velké, skvěle vyzbrojené a solidně vycvičené armády den co den připravovaly na válku, která nepřišla, na válku, která by znamenala konec civilizace, jak ji známe.
Copak jsme tohle období přežili ve zdraví a relativní prosperitě jen proto, abychom dnes kapitulovali před pár směšnými, pologramotnými idioty, protože není politicky korektní se bránit a provádět efektivní preventivní opatření, třeba nepřijímat v jaderných provozech do pracovního poměru žádné mohamedány?
Představte si, jak by se v půlce 80. let zachovaly západní státy, kdyby Sověti nechali vyhodit do vzduchu např. redakci časopisu BILD, protože přetiskla neuctivé karikatury Lenina. Takové zlé a odporné obrázky! Ty si přece jasně kladly za cíl ublížit sovětskému lidu a zranily srdce každého přesvědčeného komunisty (a ty dosud umírněné vyznavače bolševismu tyto karikatury samozřejmě zradikalizovaly)! Tohle nám nesmíte dělat! Nezapomínejte, že plno občanů západních států věří v socialismus, stejně jako my! Respektujte naše cítění, jinak bude zle! Psovi psí smrt, psali by v Pravdě i v Rudém právu!
Následovalo by minimálně obrovské vojenské cvičení poblíž hranic států Varšavské smlouvy, vypovězení smluv o odzbrojení, vypovězení všech postradatelných obchodních dohod s celým Východním blokem, vykopání velké většiny sympatizantů SSSR ze západních univerzit, z médií, z redakcí atd. Jak by asi před třiceti lety v takové situaci reagovali provozovatelé jaderných bloků? I ti by (mezi prvními!) prostě bez milosti vyhodili každého, o kom by se domnívali, že je rudej. Lid by si to jednoduše vynutil a politici by si nedovolili jít proti jeho vůli. Vlastně by je to tenkrát asi ani nenapadlo.
Dnes si Saúdská Arábie a Turecko, země druhé nebo třetí kategorie, stvořitelé a podporovatelé IS, vodí jak Ameriku, tak nejsilnější evropskou zemi a dobroserové, antisystémoví kolaboranti, kteří se ale naučili na systému skvěle parazitovat, tomu šílenství a rozkladu a možná i jadernému ohrožení tleskají, říkají nám, že je to přijatelná cena za “pestrou” společnost a snaží se dehonestovat, ba kriminalizovat každého, kdo jen trošku hlasitěji prezentuje opačný názor! JB-admin

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/153469-belgie-planuje-rozdat-obcanum-jodove-tablety-pro-pripad-jaderne-nouze/saudi-isil-cartoon1

Komentáře

comments