Teror “dobra” v Německu – veřejná šikana oběti znásilnění, další zcenzurované případy násilí, kdo jsou útočníci?

selina

Útok na oběť znásilnění: Z dívky udělali rasistku

Sedmadvacetiletá Selina byla jednou z desítek žen, které se staly obětí sexuálního násilí během silvestrovských oslav. Po zveřejnění svého svědectví byla veřejně obviněna, že je lhářka a rasistka a vše si vymýšlí v rámci protimuslimské propagandy. Na internet kdosi nahrál video, v němž zveřejnil její jméno, adresu a místo kde pracuje. Tím ji přímo ohrozil na životě, video se šíří mezi místními islámskými fanatiky. Tohle jsou metody lidí, kteří o sobě tvrdí, že bojují za dobro, demokracii a lidská práva. Neštítí se ničeho, než aby museli opustit svoji vyfantazírovanou realitu.
http://www.expres.cz,originální reportáž na SWR “Online-Hetze gegen Selina” http://www.swr.de/landesschau-rp/

 

Silvestrovské útoky v německých městech nebyly první, ale vše se ututlalo

Vyšlo najevo, že v Bonnu se už 7.11.2015 konala “studentská uvítací party Refugees Welcome” pro uprchlíky, která se zvrhla v osahávací a obtěžovací orgie. Bylo to na lodi, takže nebylo kam utéci. “Překvapivě” nepomohlo ani, když organizátoři několikrát přerušili hudbu a v arabštině žádali o zastavení obtěžování. Otřesné je, že kauza se provalila až letos, kdy si po medializaci silvestrovských útoků jedna z tehdejších obětí dodala odvahy jít znásilnění ohlásit na policii. Následovaly desítky dalších. Magistrátní integrační úřednice Coletta Manemann, která pomáhala akci organizovat, přiznala že o incidentu věděla a záměrně nekontaktovala policii. Za zatajení incidentu je nyní obviněna z pokusu o krytí trestného činu. Odhalení vyvolalo v Německu vztek a podezření, že politicky korektní orgány záměrně podobné případy utajovaly a ani policie tak nezná celý rozsah hrozby, které čelí.

 http://www.express.co.uk/news/world/634815/Cologne-attacks-fury-migrant-sex-cover-up-refugee-event-groping-Germany.

Také Švédsko nyní stojí před obdobným skandálem obrovských rozměrů. Byly utajovány hromadné sexuální útoky na dívky na hudebním festivalu pro teenagery, nejmladší oběti bylo pouhých 11 let. Na místě bylo tenkrát zadrženo kolem 90 mladých žadatelů o azyl údajně z Afghánistánu a Sýrie. http://www.securitymagazin.cz/zpravy/evropske-zeny-zazivaji-sexualni-utoky-delsi-dobu-nesmelo-se-zverejnovat-1404048738.html

 germany demo

Uprchlíci před válkou? Kdepak, galerka z Maroka, Tuniska a Alžíru…

Už se nedá utajit, že většina silvestrovských násilníků byli severoafričané a arabové. Německá policie nyní navíc zjišťuje, že řada ubohých syrských uprchlíků, pořádajících na Silvestra v Kolíně hon na ženy, jsou ve skutečnosti kriminálníci z Maroka, využívající profesionálně zorganizované pašerácké sítě. Podle očekávání na pozvání šílené Angely zareagovaly kromě skutečných Syřanů i tisíce ekonomických imigrantů z rozvojových zemí, kteří neváhají situace zneužít s vidinou bezpracného života v bohaté Evropě. Jak se dostanou do Německa Maročané? Všechno zařídí pašerácké gangy. Maročan odletí do Turecka na turistické vízum, tam si pořídí falešné doklady a historku o útěku ze spárů IS, přidá se ke skupině Syřanů a nechá se přeplavit do Řecka.

http://www.express.co.uk/news/world/634073/Cologne-sex-attacks-migrants-Moroccan-North-African-Syrian-refugees-PEGIDA

rapefugees

Tisíce mladíků ze severní Afriky, kteří do Německa přijeli v posledních letech, páchají v německých městech rozsáhlou trestnou činnost. Města i policejní složky mají problém, se kterým si neví rady. Podle policie se jedná vesměs o mladé lidi ve věku od 17 do 19 let. Vznikají celé městské čtvrti obývané převážně přistěhovalci, kteří se organizují do zločineckých gangů. A počet přistěhovalců neustále stoupá. V sobotu večer provedla düsseldorfská policie se 300 policisty jednu z největších razií zaměřenou právě proti severoafrickým gangům na hlavním nádraží. “V posledních letech se tato lokalita stala centrem zločinnosti v Düsseldorfu,” uvedl policejní mluvčí deníku FOCUS Online, “tento fenomén tu sledujeme od konce roku 2013, kdy jsme zaznamenali vysoký nárůst krádeží zavazadel i další trestné činnosti. Páchají je organizované skupiny osob, přistěhovalců ze severní Afriky, které sice nemají hierarchickou strukturu, ale všichni pachatelé se vzájemně znají, předávají si informace a předem se domlouvají na “lovu.”

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/dramaticky-narust-zlocinnosti-v-nemeckych-mestech-pachateli-jsou-pristehovalci-ze-severni-afriky-1404048805.html

 

Pro nás z toho plyne poučení: aktivní sebeobrana je nutná, ostražitost na stále ještě otevřených hranicích i při cestách do Německa také a hlavně – nebojte se ozvat, pokud se děje nějaká nepravost. Mlčení nahrává agresorům! Tak daleko, aby se lidé báli ozvat jako v Německu, to dojít nenecháme. Nejste sami. Jsme většina.

 

Vyšlo na FB IVČRN (link)

 

Komentáře

comments