Teroristé z Islámského státu převlečení za uprchlíky představují pro Evropu absolutní riziko.Navzdory tomu imigranti udělají vše, aby zůstali neidentifikovatelní

Vyšlo na IVČRN dne 1.9.2015 (link)

Něco se děje, lidi. Další a další se přidávají k “politicky nekorektním” hlasům. To co dřív byly “xenofobní lži”, najednou říkají nejrůznější novináři a politici. Drželi jsme při sobě, nenechali jsme se umlčet, teď je čas aby nám naslouchali. A HFC a etnobyznysmeni ať se jdou se svým lhaním a zastrašováním vycpat.

István Léko: “Je zvrácené, že zatímco se od Evropanů očekává tolerance a otevřenost, mezi těmi, kdo u nás chtějí žít, je spousta takových, kteří odmítají prozradit i to, jak se jmenují a odkud přicházejí. Dokonce v Česku jsou zaznamenány případy, kdy otec vyhrožuje, že když mu vezmou otisky, podřízne vlastní dítě.”

“Teroristé z Islámského státu převlečení za uprchlíky představují pro Evropu absolutní riziko.Navzdory tomu imigranti udělají vše, aby zůstali neidentifikovatelní.”

“Jistěže v rámci uprchlické vlny do EU přicházejí i ženy, děti a křesťané, ale většinu (podle odhadů zhruba 80 procent) tvoří muži v plné síle ve věku mezi 20 a 30 lety a téměř všichni jsou muslimové.”

“Nedávno v Německu identifikovali muže, který se vydával za běžence ze Sýrie. Po složitém a dlouhém vyšetřování se zjistilo, že jde ve skutečnosti o muže z Maroka, který ve Francii seděl ve vězení za verbování mladých lidí do teroristické skupiny.”

http://ceskapozice.lidovky.cz/ukol-cislo-jedna-zjistit-mezi-nelegalnimi-migranty-dzihadistu-p7y-/forum.aspx?c=A150826_160224_pozice-forum_lube

imigrace_bbc_srpen_2015

Diskuze:

Něco se děje, lidi. Další a další se přidávají k “politicky nekorektním” hlasům. To co dřív byly “xenofobní lži”,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 31. srpen 2015

Komentáře

comments