Ti parchanti by měli dostat trest smrti, řekl náměstek ministra spravedlnosti. Polka znásilněna v Itálii migranty, její přítel zmlácen do bezvědomí.

Muže zbili do bezvědomí a jeho přítelkyni před ním několikrát hromadně znásilnili.

“Ti parchanti by měli dostat trest smrti. A v tomto konkrétním případě bych se vrátil i k mučení,” komentoval náměstek ministra spravedlnosti a poslanec PiS” případ mladého polského páru, který na pláži v italském Rimini přepadli čtyři afričtí migranti.

Muže zbili do bezvědomí a jeho přítelkyni před ním několikrát hromadně znásilnili. Na další cestě městem zbili transsexuála z Peru, kterého potkali zcela náhodně. Znásilnění se vyhnul, protože nadržení migranti zjistili, že je pod sukní chlap. Ministr Ziobro konstatoval, že trest smrti ani mučení pachatelů není v pravomoci polského státu.

Giorgia Meloni, bývalá ministryně mládeže a současná šéfka konzervativní strany Bratři Itálie se vyjádřila, že zákon a pořádek v zemi se hroutí a že některá místa připomínají ty nejhorší slumy Jižní Ameriky.

PS.: Bratři Itálie je název italské hymny, kdo chce, může si ji pustit, než bude nahrazena něčím méně národním a nebo muslimským tichem.

Poslouchejte Italskou hymnu a zamyslete se nad úpadkem dříve tak velkých národů a států.

Zdroj: http://www.rp.pl/Przestepczosc/170829208-Patryk-Jaki-o-napadzie-na-Polakow-w-Rimini-Dla-tych-bydlakow-powinna-byc-kara-smierci.html

 

-art-

Komentáře

comments