To, co děláme, děláme DOBŘE!

Vyšlo na IVČRN dne 13.9.2015 (link)

Přátelé, to co děláme, asi děláme opravdu dobře, protože extremisté a lidé s totalitním myšlením nás nenávidí. Ze strany neonacistů a lidí typu AB Bartoše jsme označováni za židofilní zaprodance a multikulturalisty, ze strany ultralevičáků za nácky, ze strany multikulturalistů za extrémní xenofobní pravici.

Ale že nás extremisti z Antifa obviní, že „spolupracujeme s neonacisty“ za zveřejnění informace o rockovém koncertě, kterým končila včerejší úspěšná motojízda Bikers against islam”, to je opravdu známka zoufalství. Co teprve až se dozví, že v Ticketpro na koncert prodávali lístky…

V IVČRN si vážíme toho, že jsme jednou z nejsvobodnějších zemí světa, a chceme aby to tak zůstalo. Jsme proti každé totalitě, politické i náboženské. Od začátku se IVČRN jasně distancuje od nazi hnutí a postojů. Pokud se na nás potřebuje někdo tímhle způsobem zviditelnit, ať si svých pár minut slávy užije. My máme svědomí čisté.

ivcrn_pic_antifa

Přitom Antifa by si měla uvědomit, co je islám skutečně zač. Totalitní ideologie. Vzniknout to v 19. století nebo 20. století, tak to má čestné místo vedle fašismu, nacismu a komunismu, vše deriváty socialismu. Ale takhle je to přece přes 1000 let staré, takže je to nááááboženství a to se kritizovat nesmí.

Raději budou zkoumat nějakou kapelu, jejíž člen se kdysi někde ochomýtnul kolem nazi hudby. Protože to znají, islám by si museli alespoň mírně nastudovat.

Někdo by jim měl prozradit, že nacismus (německý národní socialismus) byl vojensky poražen v roce 1945, fašistické státy byly vyvráceny v téže válce včetně skutečného italského fašismu. Smrtí Franka to končilo ve Španělsku a v Jižní Americe to je také ukončená epizoda. Poslední derivát socialismu přestal v Evropě kazit lidem život v roce 1989, kdy vyhnil Sovětský socialismus a jeho protektoráty včetně ČSSR náhle získaly svobodu.

Takže antikomunisté a antifa jen kopou do hrobů, místo aby zvedli hlavy a uvědomili si, že se sem blíží něco ještě šílenějšího než nacismus nebo komunismus. Něco, s čím již Antifa otevřeně kolaboruje vydáváním zavádějících zpráv.

Diskuze:

Přátelé, to co děláme, asi děláme opravdu dobře, protože extremisté a lidé s totalitním myšlením nás nenávidí. Ze strany…

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. září 2015

Komentáře

comments