TROP znáte?

Vyšlo na IVČRN dne 14.12.2015 (link)

Web s ironickým názvem www.thereligionofpeace.com (dále zkratka TROP) byl založen již v roce 2001, po útocích 11. září na Světové obchodní centrum v New Yorku. Hlavním účelem webu je zaznamenávat každý novinářsky doložitelný útok, který byl kdekoli na světě spáchán ve jménu islámu.

Za 14 let web zaznamenal 27 428 útoků, 179 306 obětí a 254 039 zraněných. Nejsou zaznamenány válečné oběti, ani oběti “běžné” kriminality, ale pouze útoky, které byly prokazatelně spáchány pro islám. Čísla jsou pravděpodobně podhodnocena, BBC zkoušelo sčítat útoky jeden měsíc a napočítalo 664 útoků a 5042 mrtvých, zatímco za stejný měsíc TROP napočítal “jen” 284 útoků a 2515 mrtvých. Někoho může každodenních několik islámských útoků po celém světě překvapit. Masmédia informují jen o těch větších, často jen o těch, co se dějí v EU nebo v USA. Seznam útoků naleznete v levém menu pod odkazem “List of Islamic Terror Attacks”, nebo v dolní polovině titulní stránky webu, dá se na něj odkázat takto: http://www.thereligionofpeace.com/index.html#Attacks. Z dat TROP jsou získávána čísla pro web http://statistiky.ivcrn.cz/

Mimo tento seznam obsahuje web řadu sekcí, které vysvětlují příčiny islámského teroru a jeho historii. V horním menu v About islam je řada článků o islámu, životopis Mohameda, vyvrací nejčastější mýty – http://www.thereligionofpeace.com/Pages/Myths-of-Islam.htm , vypisují nenávistné koránské verše atd.

V sekci Human rights se věnují lidským právům a jejich porušování ze strany islámu, například islámskému otrokářství. Také básníkům, které nechal Mohamed zabít, ožehavému tématu, co hrozí člověku, který opustí islám, podstatě sebevražedných útoků – http://www.thereligionofpeace.com/Quran/018-suicide-bombing.htm atd.

V sekci Women’s rights se věnují islámské diskriminaci žen. Přikázanému zakrývání, uzákoněnému nerovnému stavu ženy – http://www.thereligionofpeace.com/Quran/010-women-worth-less.htm , bití žen atd.

V sekci Issues se věnují různým rozsáhlejším tématům, například obvyklým lžím http://www.thereligionofpeace.com/Pages/Games-Muslims-Play.htm , vysvětlení příčiny křížových výprav atd.

trop_web

Řada článků je velmi kvalitních. Pokud to umíte, překládejte je prosím do češtiny. Můžete je publikovat sami a poslat nám odkaz, nebo posílejte celé přeložené články na [email protected]

Prosíme sdílejte a posílejte hlavně těm přátelům, kteří umí anglicky, překládají, chtějí něco ohledně islámu dělat. A studujte to, třeba přijdeme na to, jak to zastavit.

islam_ideologie

Diskuze:

Web s ironickým názvem www.thereligionofpeace.com (dále zkratka TROP) byl založen již v roce 2001, po útocích 11. září…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 14. prosinec 2015

Komentáře

comments