Turci Armény zabíjeli, podřezávali jim hrdla, podobně jako to dnes vidíme v Sýrii nebo Libyi, kdy islamisté zabíjejí křesťany…

Vyšlo na IVČRN dne 23.4.2015 (link)

krestanstvi3

„Kdo si dnes vzpomene na masakr Arménů?“ řekl Hitler, když se chystal na Židy. Dnes v 17:15 se na čtyřech pražských kostelech – Katedrále sv. Víta, Týnském chrámu, bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově a Kostele sv. Jiljí – rozezní zvony. Budou bít stokrát. Připomenou tak 100 let starý, špinavý zločin, kterého se osmanské Turecko dopustilo na Arménech – starobylém národě, který jako první na světě, už r. 301, přijal křesťanství za státní náboženství.
„Turci Armény zabíjeli, podřezávali jim hrdla, podobně jako to dnes vidíme v Sýrii nebo Libyi, kdy islamisté zabíjejí křesťany. Podívejte, právě dochází k druhé genocidě a opět z náboženských důvodů,“ ukazuje Jenny Aguilian na televizní zprávy informující o posledním zločinu hnutí Islámský stát.
krestanstvi5Turci se dodnes, ani s odstupem několika generací, neomluvili. Neomluvili se za vyvraždění 1,5 milionu lidí, v naprosté většině bezbranných civilistů. A asi k tomu hned tak nedojde – současný premiér Erdogan otočil kormidlo od sekularizace k islamizaci – dobrovolní záchranáři z Otrokovic, kteří už se naštěstí ve zdraví vrátili ze Sýrie, by mohli vyprávět.
http://www.rozhlas.cz/…/zmasakrovali-nase-predky-zbyle-vyhn…

Diskuze:

„Kdo si dnes vzpomene na masakr Arménů?“ řekl Hitler, když se chystal na Židy. Dnes v 17:15 se na čtyřech pražských…

Posted by Islám v České republice nechceme on 23. duben 2015

Komentáře

comments