Týden v kostce

Vyšlo na IVČRN dne 17.10.2015 (link)

Milos_Zeman_islam

TÝDEN V KOSTCE:

EU se upíná k nové naději na řešení imigrační krize. Na summitu se dohodla s Tureckem: zaplatí mu 81 miliard korun, zařídí snadnější přístup Turků k schengenským vízům a urychlení rozhovorů o přístupu Turecka k EU. Turecko za to přijme více běženců, začne pořádně hlídat hranice a zintenzivní boj proti pašerákům lidí.

První mrtvý. Spustí sluníčkáři povyk? Bulharští pohraničníci zasáhli proti skupině 54 afghánských mladíků, kteří nezákonně vnikli do země. Při potyčce byl jeden z nich zasažen odraženou střelou a zemřel. Bulharsko na své 160 km dlouhé jižní hranici instalovalo kamery a senzory, které registrují pohyb a staví tam plot.

Europoslanec Stanislav Polčák (Top09) v Evropské komisi „vznesl podnět k (povinnému) zvýšení počtu přebalovacích pultů na pánských záchodech a dal také jednou prostor i mužům v otázkách zrovnoprávnění.“

Saúdská Arábie řídí oblast lidských práv v OSN, své působení zahájí stětím a ukřižováním chlapce za účast na demonstraci..
Katarský princ kandiduje na předsedu FIFA.
Orbán: Islám nepatří do Evropy a statisíce muslimských uprchlíků nelze v Evropě trvale integrovat. Navíc „německý život nebo maďarský život nepřísluší každému, ale jen tomu, kdo na něj pracoval” .

Merkelová ztrácí a trucovitě požaduje víc eurosocialismu, víc kvót. Die Welt: „Východoevropané Merkelovou chladně odmítli. Kancléřka si je stále více vědoma , že její slovo má v uprchlické krizi čím dál tím menší váhu.“

Němci se bouří. Na demonstracích Pegida přichází každé pondělí desetitisíce lidí. Lidé píší svoje vzkazy na eurobankovky. 95 % Němců z 266.000 dotázaných je proti současné přistěhovalecké politice Merkelové. Ta má už podporu pouze mezi vlastní CDU a také mezi Zelenými. Mediální masáž o vítajících Němcích je lež. A vůbec… taky byste vítali, kdyby vám jinak hrozil kriminál, odebrání dětí nebo vyvlastnění nemovitosti.

Švédové ubytují uprchlíky v lyžařském středisku za polárním kruhem. Tak chlapci. Tady je sekera, támhle je les a v noci bude mínus třicet pět a to co vyje, jsou opravdu vlci. Jo a noc trvá půl roku. Tak se tu hezky mějte a na jaře se bude jednat o trvalém pobytu.

Na naší straně je současný prezident i bývalý prezident.
Na které straně by byl prezident Havel nevíme úplně jistě. Víme jistě jen to, že strany a politici, kteří se hlásí k jeho odkazu ( ANO s Babišem, ČSSD s Dientbierem, KDU s Bělobrádkem, TOP 09 se Schwarzembergem, Zelení s Liškou, Piráti s Bartošem … ) prosazují dovoz muslimů do naší země.

Václav Klaus: „Česká republika ustoupila nátlakovému jednání většiny zemí Evropské unie – především těch velkých – a podřídila se politice povinného přerozdělování přistěhovalců na základě diktátu přerozdělovacích kvót. K takovému popření naší suverenity vláda mandát od občanů neměla a nemá.“

Klaus řeší možnost vyvolání předčasných voleb či referenda, sešel s předsedou ODS Petrem Fialou a senátorem ze Strany práv občanů Janem Velebou, v plánu je schůzka s předsedou Úsvitu Lidinským a s předsedou Bloku proti islámu doc. Konvičkou.

Podle nikým nevolené PR pobočky Saúdské Arábie, takzvané “Rady Evropy”, prezident Miloš Zeman šíří v Česku protiislámské nálady a Češi mají přijmout zákon, který by umožnil ho za výroky stíhat. Možná si nevšimli, že ČR je suverénní stát a ne pobočka šariátské obce. Takže si prezidentovy výroky zopakujme, jeho kritika islámu jde vystopovat přinejmenším k roku 2002.

http://www.christnet.cz/zpravy/26413/vyber_vyroku_prezidenta_zemana_na_adresu_islamu.url

Je skoro jisté, že ta parta, která si říká “vůdcové Evropy”, se třese hrůzou, kdykoli má Zeman někde promluvit – kdykoli může říct něco, z čeho budou šílet na al Džazíře, co “rozohní arabský svět” a rozhoupe nestabilní loďku jejich evropské kolaborace …

Diskuze:

TÝDEN V KOSTCE: EU se upíná k nové naději na řešení imigrační krize. Na summitu se dohodla s Tureckem: zaplatí mu 81…

Posted by Islám v České republice nechceme on 16. říjen 2015

Komentáře

comments