UK: sluníčkáři s muslimy si vynucují monopol na nenávist

Na ohlášené záříjové demonstraci EDL v muslimy zamořené londýnské čtvrti Tower Hamlets (34% muslimů, 27% křesťanů a jen 19% ateistů) by nebylo na první pohled nic moc zajímavého, dokud se neozvali místní “aktivisté” a nesepsali otevřený dopis pro britskou ministryni vnitra Theresu May.

Zmíněný dokument hezky ukazuje, jaké šílenosti vyvádí ve spolupráci se sluníčkovými aktivisty “pouhých” 5% muslimského obyvatelstva v UK a proč musíme nereformované islámování v ČR a jeho fanoušky z multikulti nevládek a kateder potírat už teď.

a) Británie má sice jen 5% muslimů, ale v Tower Hamlets jich je 34%

Aktivních kostelů 21, ale mešit přes 40(!). Takový malý Kandahár.

Dáno do kontrastu např. se Sýrií, kde za Assada byl kdokoliv vousatý, zahalený, do mešity docházející často sledován, situace nevypadá pro příčetnou, sekulární část britského obyvatelstva, příliš dobře.

zdroj.

b) starosta Tower Hamlets, Lutfur Rahman je kontroverzní muslim

Žádný softcore mohamedán, hezky kovaný, drzý. Samozřejmě labourista. Labour party ho dokonce z kandidátky kvůli jeho kontroverzím – např. vazbám na extremistické Evropské Islámské fórum vykopla, nicméně Rahman ji obratem zažaloval – a spor vyhrál. Teď je zpět – a je starosta. S velkou pomocí místního muslimstva, jak jinak.

zdroj: wiki stránka lumpa Lutfura.

c) otevřený dopis byl publikován ve sluníčkovém Guardianu

Muslimsko-anarchisticko-sluníčková klika, nebo spíše mafie, má totiž k dispozici prostor v jednom z nejčtenějších deníků.

link na otevřený dopis

d) prohlášení nepodepsali úplní outsideři

viz seznam signatářů na Guardianu.

Objevují se známá jména, např. bývalý starosta Londýna Ken Livingstone, aka Rudý Ken, představitel synagogy(!), odboráři, sluníčkáři z neziskovek.

a bod hlavní e) signatáři chtějí EDL zakázat kritiku islámu:

“Stavíme se na odpor komukoliv, kdo by chtěl hlásat nenávist k náboženské, sexuální orientaci nebo k etnickému původu. Chceme pokračovat společně a mírumilovně demonstrovat, že Tower Hamlets není “místem pro nenávist”.”

Vzhledem k tomu, že je srpen roku 2013 a všichni příčetní, byť jen trochu zainteresovaní v problematice, víme, že mešity jsou semeništěm proti-nemuslimské a homofobní nenávisti, že korán i sunna jsou napěchovány těmito pasážemi, musíme konstatovat, že:

“britská sluníčková multikulturní elita spolu s muslimy aktivně a konkrétně spolupracuje na demontáži západního demokratického a svobodného zřízení, což se mimo jiné projevuje zuřivým potlačováním jakékoliv kritiky islámu”.

a protože jsme srabi, deportace či vězení je to poslední, co Rahmanovi, Livingstonovi, našemu Čulíkovi, Ostřanskému, Shannáhovi, hrozí.

Možná je cestou prohlásit oficiálně islám jako “politickou ideologii” či stranu se vší přísností, jakou jsou tyto útvary – v případě islámu spíše novotvary – zkoumány.

Proč je muslimské hlásání nadřazenosti nad nemuslimy tolerováno a přitom neonacisté jdou za víceméně identické komentáře rychle do chládku?

Komentáře

comments