Ústavní zákon o zbraních odhaluje šmejdy

Duchaplná reakce Strany zelených na prostý dotaz

Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR dne 28.6. schválila ve třetím čtení návrh novely ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti ČR. Z celkového počtu 168 přihlášených poslanců hlasovalo pro návrh 139 poslanců a 9 poslanců hlasovalo proti návrhu (1). Dnešní výsledek je pro veřejnost silným signálem důvěry a také jasnou deklarací zájmu sněmovny o otázku bezpečnosti České republiky.….”
Představenstvo LEX z.s., www.gunlex.cz

Nikdo již nepochybuje o křivosti a vlezdoBruselismu stran KDU-ČSL a TOP09, kde je bezpáteřnost jedinnou podmínkou přijetí člena. Nové vyjádření Matěje Stropnického (Strana Zelených) nenechává pochyby o jeho smýšlení.
Citujeme:
Velmi nebezpečný zákon. Jistoty a bezpečí přináší občanům ne zbraně v kapse, ale dobře vyškolená a odpovídajícím způsobem zaplacená policie a armáda. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), který přenáší odpovědnost na občany samotné tímto přiznává, že sám není schopen bezpečnost občanů zajistit. Stát tím rezignuje na svou základní funkci – zajistit bezpečnost občanů. Je to ostuda všech stran, které zákon podpořily.

Ano, Matěj ignoruje realitu zemí jako je Švýcarsko či Izrael, které nemůžeme označit za země třetího světa. Matěj prostě stejně jako duté hlavy v Bruseli, nebo dříve Hitler a Stalin, chce odzbrojovat občany. Bez ohledu na fakta, že legální zbraně se v ČR na zločinosti prakticky nepodílejí. Bez ohledu na stoupající rizika plynoucí z ilegální migrace, kterou jeho strana silně podporuje. Bez ohledu na vlastnická práva občanů, kterými jeho strana neomarxisticky opovrhuje.

-JK-

1) http://gunlex.cz/…/2801-poslanecka-snemovna-parlamentu-dne-…

Komentáře

comments