Manchester: bombový útok 22 mrtvých a 59 zraněných. Útočili klienti Lenhartové?

22 mrtvých a 59 zraněných v Manchesteru, kdo nese vinu?

22. května 2013 srazili dva islámští konvertité původem z Nigérie britského vojáka Lee Righbyho autem, když přecházel silnici naproti kasárnám. Inspirováni Mohamedem a jeho vyvražděním kmene Banu Qurayza (link) se pokusili uříznout zraněnému a paralyzovanému Rigbymu hlavu, na ulici, za bílého dne jak na halal jatkách.

Přesně 4 roky poté, se “kdosi” odpálil na koncertě dětí a teenagerů v Manchesteru. Ano, v Manchesteru nechvalně proslulém velkou mohamedánskou komunitou. Zemřelo 22 lidí, převážně dětí, 59 zraněných. Začátek Ramadánu naznačil, co nás čeká, Ramadán je měsícem násilí.

Kdo a co za to může? Nízká bezpečnostní opatření, islám, nebo vítací politika?

To jsou jen slova, za tyhle zločiny mohou kromě muslimských pachatelů i konkrétní lidé, politici, lidé z neziskovek, lidé, kteří pomáhájí imigrantům do Evropy a vlastně tak navazují na práci převaděčů, když převezmou migranty na hranicích a v táborech.

Zda-li útočili přímo klienti Zuzany Lenhartové, ředitelky kvazi-převaděčské ziskovky “Pomáháme lidem na útěku” operující podél balkánské migrační trasy a usnadňující muslimům hidžru do Střední Evropy, se teprve ukáže.

Vyhledávání Zuzana Lenhartová, zdroj: Google

 

Komentáře

comments