“Už vám to nežereme”!

Vyšlo na IVČRN dne 14.11.2015 (link)

Ve světle posledních událostí se zaslouží připomenout názory Jiřího Dientbiera, ministra pro pseudohumanismus: “Zbrojní průkazy by se měly vydávat jen v naprosto mimořádných situacích!”

Pan ministr se zkrátka bojí, že ho nějakej spravedlivě nasranej občan jednoduše odpráskne. Jo, kolaboranti mají tvrdej chlebíček. Domácí je z celého srdce nenávidí a druhá strana jimi naprosto oprávněně pohrdá. Lidem jako je pan ministr se povedlo udělat týhle společnosti takový trauma, takový škody, že to jinak, než válkou neskončí. Netěším se na to, ale AŽ to rupne, musla tě bránit nebudou, Jyrko. A ono to rupne, s těma hajzlama, co se na nás valej, přijdou brzo teroristický útoky s ne s desítkama, ale s desítama tisíc mrtvejch a pak už to nikdo nezastaví, pak už vám dobroserům na udržení se u koryt nebude stačit podvod s komparzistama, jako po Charlie Hebdo. Odtáhni raději včas někam hodně daleko, třeba do Kanady, Dienstbiere (do Ameriky ne, tam brání právo na nošení zbraně druhej dodatek) a modli se, aby ti fotr na onom světe odpustil. 

Dienstbier_imigranti_pic

http://www.impuls.cz/…/ministr-dienstbier-zbrojni-prukazy-…/

Ostatně, vzpomínáte si na fotky z pochodů po útocích na Charlie Hebdo? Hollande, Merkelová, Tusk a další papláši v čele ohromného davu? Tak tady je fotka… Pár komparzistů, nic víc. UŽ VÁM TO NEŽEREME, VY HAJZLOVÉ, chápete?

12227228_10153749625142938_1087018393976347674_n

Rétorika a dikce tohoto článku  NAPLNO odpovídá aktuální situaci a stavu mysli většiny občanů ČR.

Diskuze:

Ve světle posledních událostí se zaslouží připomenout názory Jiřího Dientbiera, ministra pro pseudohumanismus: “Zbrojní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. listopad 2015

Komentáře

comments