V souvislosti s nárůstem nelegální migrace cizinců zintenzivňují policisté cizinecké policie pobytové kontroly. Policistům za jejich práci děkujeme

Vyšlo na IVČRN dne 19.5.2015 (link)

Jak se dalo čekat, v ČR roste nelegální migrace cizinců ze zemí Středního východu a Afriky. Naprostá většina zadržených imigrantů ze zprávy KŘP Ústeckého kraje nejsou zubožení syrští utečenci, ale ekonomičtí migranti z Afriky. Tohle obnášejí kvóty EU – přes vydírání humanitou na nás hodit důsledky desetiletí trvajícího pokrytectví a ignorace problémů:
Třináct Somálců, deset mužů a tři ženy, cestovalo přes naše území v mezinárodním linkovém autobuse na trase z Říma do Berlína. Cizinci ve věku 16 – 45 let se policistům prokázali celkem osmnácti doklady – třinácti italskými cestovními pasy pro cizince a pěti povoleními k pobytu v Itálii. Policistům se podařilo prokázat, že na naše území přicestovali z Rakouska a mířili do Švédska a Finska, kde údajně mají příbuzné. Podle svých slov si doklady pořídili v Itálii.
O dva dny později byli opět na D8 v mezinárodním linkovém autobuse kontrolováni další dva Somálci, 17 a 19 let. I oni policistům předložili padělané „italské“ doklady. Poslední dubnový den byli zadrženi dva Alžířané, kteří cestovali autem s padělanými doklady. Tento týden, 12. května 2015, kontrolou neprošli čtyři cizinci (muži ve věku 17, 18, 22 a 27 let) – tři osoby se státní příslušností Somálsko a jeden občan Gambie. Jeden Somálec byl zcela bez dokladů a zbývající předložili padělky „italského“ pasu a povolení k pobytu.
V souvislosti s nárůstem nelegální migrace cizinců zintenzivňují policisté cizinecké policie pobytové kontroly. Zaměřují se především na hlavní migrační trasy. DĚKUJEME.

palec_nahoru

Diskuze:

Jak se dalo čekat, v ČR roste nelegální migrace cizinců ze zemí Středního východu a Afriky. Naprostá většina zadržených…

Posted by Islám v České republice nechceme on 18. květen 2015

Komentáře

comments