Vážení politici a jejich podržtaškové, pokud chcete přihlížet, jak nám zapalují dům a podáte jim ještě sirky, nezasloužíte si ohledy.

Vyšlo na IVČRN dne 22.11.2015 (link)

Brusel: uzavření metra, lidé nemají vycházet na ulici, kde hlídkuje armáda. V Paříži byl vyhlášen výjimečný stav a zabezpečují vodní nádrže. V pátek islamisté zmasakrovali nemuslimské hosty hotelu Radison v Mali. Naposledy Londýn – v části jižního Londýna byly v sobotu uzavřeny ulice, všude těžkooděnci, hasiči, vrtulníky. A proč?! Ze STEJNÉHO důvodu jako v Bruselu a Paříži.

http://www.lidovky.cz/v-bruselu-nasli-arzenal-zbrani-mestu-hrozil-utok-jako-v-parizi-p7u-/zpravy-svet.aspx?c=A151121_075210_ln_zahranici_ELE
Ale na horní palubě Titaniku se pořád tančí – je zakázáno říkat ošklivá slovíčka, upozorňovat na problémy a zneklidňovat pasažéry. islámský terorismus přece není islámský, všechno máme pod kontrolou, stačí dodržovat zákony.

Vážení politici a jejich podržtaškové, pokud chcete přihlížet, jak nám zapalují dům a podáte jim ještě sirky, nezasloužíte si ohledy. My, na rozdíl od vás, tu zodpovědnost máme.

Proč se stala část Bruselu teroristickou líhní (a teď opravdu nemluvím o vedení EU) jsme psali zde – a není to pro politiky hezká vizitka:

https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10153760566317938

Hezkou neděli vám všem, kteří věříte, bojujete a nevzdáváte to.

ayaan_hirsi_ali_tolerance_pic

Diskuze:

Brusel: uzavření metra, lidé nemají vycházet na ulici, kde hlídkuje armáda. V Paříži byl vyhlášen výjimečný stav a…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. listopad 2015

 

Komentáře

comments