Ve čtvrtek mimořádná schůze sněmovny na téma imigrace. Přijďte!

POZOR POZOR POZOR – VEŘEJNÉ JEDNÁNÍ
Zítra, ve čtvrtek 18.6.od 18.00 je mimořádná schůze sněmovny na téma imigrace. Přijďte všichni kdo můžete, podíváme se společně na argumenty našich odpůrců a zatleskáme těm, kdo nás podporují. Čím více nás bude, tím lépe.
Připojit se můžete zde:https://www.facebook.com/events/828525700548788/

CO SE DĚJE?
Jednání svolaly strany Úsvit, ODS a TOP09, poté, co vládní strany ANO a ČSSD zablokovaly možnost žádat předsedu vlády a ministra vnitra o poskytnutí informací o imigrační politice a bezpečnosti na českých hranicích. “To, že vláda nechce s poslanci diskutovat, je nefér nejen k zákonodárcům, ale i k občanům”, říká M. Němcová (ODS). “Nezbývám nám než otázky, na které nám vláda odmítá odpovídat, položit pomocí tohoto nástroje,”

„Šokuje nás, že vláda ústy pánů Bělobrádka a Zaorálka oznamuje, že máme přijímat stovky imigrantů, ale v Poslanecké sněmovně se o tom mluvit nechce. Vláda jen chlácholí občany, aby poslušně vykonala rozkaz Bruselu. Dnes zároveň vyvrcholilo pokrytectví ČSSD. Její ministři sice říkají, že jsou proti kvótám, ale hlasy svých europoslanců je schválila. Teď se k nim připojili i čeští poslanci, kteří se o tom bojí i mluvit. Tato vážná situace je jejím poslancům ukradená,“ nebere si servítky Marek Černoch.

O napjaté situaci ve sněmovně se dočtete třeba v Security magazínu (http://www.securitymagazin.cz/zpravy/opozice-chce-kvuli-imigrantum-mimoradnou-schuzi-1404045616.html) nebo i s videem na stránkách České televize (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/314859-opozice-k-uprchlikum-i-evropska-komise-se-bavi-s-parlamentem/)

 

Jak hlasovali poslanci na téma jednání o imigraci a bezpečnosti ČR se můžete podívat tady:http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=61006hlasovani o navrhu MCernocha informovat o bezpecnosti hranic

 

Publikováno na FB IVČRN dne 17.6.2015

POZOR POZOR POZOR – VEŘEJNÉ JEDNÁNÍZítra, ve čtvrtek 18.6.od 18.00 je mimořádná schůze sněmovny na téma imigrace. Přijď…

Posted by Islám v České republice nechceme on 17. červen 2015

Komentáře

comments