Ve Velké Británii odhalili další stovky případů znásilňování muslimy

Vyšlo na IVČRN dne 12.2.2015 (link)

Skandál s muslimskými pedofilními gangy v Británii se prohlubuje. Minulý srpen vyšlo najevo, že se v letech 1997 – 2013 stalo obětí sexuálního vykořisťování minimálně 1400 dětí. Děti už ve věku 11 let byly znásilňovány hned několika pachateli, unášeny a prodávány do jiných měst Anglie, bity a zastrašovány. O pět měsíců později se nejen v boji proti těmto zločinům nijak nezasáhlo, ale přibyly stovky dalších případů. Jedna z obětí dokonce tvrdí, že pachatelé jsou nedotknutelní.

pic_crime

Sky News uvedla, že kromě těchto 1400 případů odhalených v loňském roce, úřady věděly o stovkách dalších ještě před medializací celé věci a stovky dalších případů jsou nyní nově hlášeny. Jedna z obětí tohoto násilí, se kterou Sky News hovořila řekla, že nyní, tolik měsíců po prvním zveřejnění rozsahu tohoto krutého vykořisťování, se situace ještě zhoršila, protože to pachatelé musejí více skrývat. “Stále vidívám násilníky, jak vozí další dívky v autech. Jsou nedotknutelní”. Řekla, že jediné co policii zajímá, je sepisovat hlášení. O pů roku později nedošlo k jedinému zadržení, ani obvinění ani nedošlo k zajišťování důkazů.

Tato slova přichází měsíc po tom, co byli vládní úředníci nuceni převzít případ z rukou rotherhamského úřadu, který celý skandál popíral.

pic_uk_police_go_to_hell

Proč se tohle děje? Jaká “nemoc” postihla britské úřady, že tyto případy tají a pro zadržení pachatelů dělají buď málo, nebo vůbec nic? Odpověď spočívá v tom, že se nejde o jednoduché kriminální případy, které páchají obyčejné ilegální skupiny. Tyto organizované gangy jsou totiž složeny z muslimů, kteří věří, že Korán (4:3, 04:24, 23:1-6, 33:50) a islámské právo, je opravňuje k únosům nemuslimských dívek a k tomu, aby z nich nadělali sexuální otrokyně – tak jak jsme to viděli u džihádistů z Boko Haram a Islámského státu v loňském roce. A Britské úřady se bojí čelit tomuto problému v plném rozsahu, protože se bojí západního stigmatu všech stigmat dvacátéhoprvního století a sice být označen za “rasistu”.

V Rotherhamu britští úředníci zdůvodnili svoji neochotu identifikovat etnicitu pachatelů strachem z toho, aby nebyli nazváni rasisty; jiní prostě uposlechli nařízení od nadřízených. Ve skutečnosti však tyto organizované skupiny nefungují proto, že jsou složeny z mužů pákistánského původu, ale proto, že sdružují muslimy, kteří věří, že nevěřící dívky nejsou ničím víc, než, řečeno nesmrtelným slovy velkého muftího Austrálie před několika lety, “holé maso.”

V každém případě, strach ze stigmatizace “rasistickým” obviněním je nepochybně to, co bránilo a stále brání řádnému stíhání těchto zločineckých gangů.
Úředníci, co zametli tyto případy pod koberec se děsili nálepky “fanatiků”, kterou by dostali od lidí jako je Nick Lowles z levicové organizace Hope Not Hate, která s velkou razancí smete či marginalizuje všechny, kdo se odváží pozvednout hlas proti obrovské muslimské kriminalitě a islamizaci Británie; a totéž platí pri Fiyaze Mughala z TellMamaUK, organizace, která se věnuje boji proti “islamofobii” v Británii.

Lidé jako Lowles a Mughal mají v roztříštěné, ohromené a vyděšené dhimmi Británii Davida Camerona velkou moc. V kontextu hluboce zakořeněného nahlížení na problém optikou rasismu a islamofobie, se členové rotherhamského úřadu mohli, z pochopitelných důvodů domnívat, že pokud v plném rozsahu odhalí činnosti těchto pedofilních muslimských skupin a budou se je snažit dostat rychle před soud, mohou být obviněni ze zveličování problému, nebo dokonce z jeho vytváření. Mohli by přijít o práci a nikdy nedostat další. Zůstali tedy zticha. A počty oběťí rostou a rostou.

Převzato a přeloženo z Frontpage Mag, 5.2.2015, Robert Spencer (kráceno)

http://www.frontpagemag.com/…/hundreds-more-muslim-rape-ga…/

Diskuze:

Komentáře

comments