Věříme, že islámské fanatiky v ČR má BIS pod důkladnou kontrolou…

Vyšlo na IVČRN dne 7.8.2015 (link)

Skupina pro šíření šaríje v naší zemi ukončila veřejný provoz svojí webové stránky sharia4czechia. Nejásejte, obsah je teď zaheslován a ukryt před kontrolou veřejnosti. Další aktivity přesunuli na stránku pod přijatelnějším názvem Islámská výzva a svoje aktivity teď přikrášlují třeba vtipnou sekcí “Džihád za ochranu zvířat a přírody & Halál”. Doufáme, že islámské fanatiky má BIS pod důkladnou kontrolou.

Skupina Cesta k víře pro Česko byla zmíněna Bezpečnostní informační službou ve výroční zprávě 2012 jako potenciální hrozba české společnosti. V jejím čele stál verbíř džihádistů do Sýrie, český salafista Velička.

velicka1

Šaríja (“sekání rukou”) je systém pravidel a příkazů, postavených na islámské víře, který diriguje všechny oblasti života muslima – trestní právo, veškeré vztahy mezi lidmi, víra, rodinný a společenský život. Pravidla vycházejí přímo z Koránu a mohamedových skutků, takže není divu, že šaríja není slučitelná s evropskými hodnotami, lidskými právy a demokracií vůbec. Potvrdil to i Evropský soud pro lidská práva v roce 2003.

Saúdská Arábie, Írán (a Somálsko) udržují šaríju jako jediný pramen práva, včetně náboženské policie. Většina ostatních islámských zemí má dvojí právo – systém sekulárních a náboženských soudů.

http://www.blesk.cz/…/sef-muslimu-v-cesku-pravo-saria-vuci-… Ale možná je šaríja se svým diktátem vůči ženám nekonečně moudrá… jen Evropané potřebují čas, aby to pochopili.

http://japatriot.cz/proislamske-stranky-sharia-4-czechia-ukoncily-provoz/

sharia_free_zone

Diskuze:

Skupina pro šíření šaríje v naší zemi ukončila veřejný provoz svojí webové stránky sharia4czechia. Nejásejte, obsah je…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. srpen 2015

Komentáře

comments