Více, než čtvrt milionu podpisů pod peticí IVČRN proti kvótám, přesto předseda TOP 09 Kalousek tyto občany-voliče nazývá hloupými…

Vyšlo na IVČRN dne 1.12.2015 (link)

Podle Kalouska je podpis petice IVČRN proti kvótám na přerozdělování imigrantů do ČR a za vypsání referenda hloupost. Kalousek tím hlupákem sice označil svou vlastní místopředsedkyni Chalánkovou, která petici podepsala, ale zároveň tím označil za hlupáky 250 000 občanů ČR, kteří petici rovněž podepsali. Nepřímo i více jak 80% občanů ČR, kteří dle všech průzkumů veřejného mínění kvóty odmítají.
peticni_stanek_picPro připomenutí: Papírovou petici IVČRN podepsalo fyzicky 250 000 tisíc občanů ČR za pouhých 6 týdnů, než byl sběr podpisů ukončen kvůli termínu projednání petice v Parlamentu. Srovnejte to s tzv. “výzvou vědců”, která nenasbírala za řadu měsíců ani 10 000 internetových kliknutí.
http://www.novinky.cz/…/387907-kalousek-chalankova-podpisem…

Přesněji, k dnešnímu dni, tj. 1.12.2015 petici podepsalo 252.147 lidí.

Pro nehoráznou vládní politiku Sobotkovy vlády, která kvóty Bruselu nakonec odkývala, někdy možná na IVČRN pozapomínáme, že i v „opozici“ jsou politici a strany obdobně postupující proti zájmům drtivé většiny občanů ČR. Jako právě TOP09. Ostatně jsou to právě europoslanci za TOP09 Štětina, Polčák a Niedermayer, kteří v europarlamentu opakovaně hlasují pro povinné kvóty.
https://www.ivcrn.cz/jak-hlasuji-europoslanci-za-cr-ohledne…/

A co říci k paní Chalánkové, která teď v panice kope kolem sebe, když nějaký snaživý novinář vyhrabal z archívu IVČRN půl roku starou fotku, aby ji zdiskreditoval? A před kým vlastně zdiskreditoval? Paní Chalánkové je nám vlastně líto, takto se nechat donutit Kalouskem k soudružské sebekritice, to asi není příjemná zkušenost. Ale má snad vlastní hlavu a čest a jestli dává přednost diskreditaci v očích široké veřejnosti odmítající kvóty a požadující možnost se k nim vyjádřit v referendu před diskreditací v kruzích podporovatelů kvót z řad politických (j)elit a z řad “neziskového” byznysu , je to jen její rozhodnutí.

Vyjádření BPI: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Blok-proti-islamu-Mistopredsedkyne-TOP-09-Chalankova-petici-BPI-nepodepsala-410701?nocache=1

Jeden z minulých předvolebních slibů. PAMATUJTE SI!
Jeden z minulých předvolebních slibů. PAMATUJTE SI!

Diskuze:

Podle Kalouska je podpis petice IVČRN proti kvótám na přerozdělování imigrantů do ČR a za vypsání referenda hloupost….

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 1. prosinec 2015

Komentáře

comments