Viktor Orbán: “Islám je z jiného světa a v naší zemi ho nechceme”

Vyšlo na IVČRN dne 17.10.2015 (link)

Přesně před měsícem jsme informovali, že Maďarsko dokončilo 175 km dlouhý “protiislámský” plot na hranici se Srbskem. Imigranti pokračovali ze Srbska do Chorvatska, které ochrana Schengenského prostoru netrápí, takže odtud pokračovali do zase do Maďarska. Za ten jediný měsíc do Chorvatska přišlo 180 000 imigrantů. Maďarům se za tu dobu povedl husarský kousek – postavili plot i na 329 km dlouhé hranici s Chorvatskem! A včera tuto hranici celou uzavřeli.

Maďarsko je tak jediný stát, který důsledně brání hranice Schengenského prostoru před (islámskými) imigranty / běženci / uprchlíky / invazí / nechtěnci. Pravděpodobně bude muset postavt plot ještě na hranici se Slovinskem (102 km), ale to už půjde samo. Maďarsko totiž má velmi statečného premiéra – prohlásil, že islám do Evropy nepatří, a že Maďarsko u sebe doma nedopustí rozpad společnosti, kterým prochází islamizované Německo – http://www.denik.cz/…/orban-islam-do-evropy-nepatri-statisc… .

Po měsíci pro Maďarsko obří pochvala. Pokud však Německo bude dál páchat sebevraždu, je možné, že Višegrádské čtyřce, Rumunsku a pobaltí nezbude jiná možnost, než postavit plot také na západní hranici, protože pokud Německo a Rakousko padne –http://neviditelnypes.lidovky.cz/nemecko-…/p_zahranici.aspx… , kdo bude na řadě? Polsko to má jednoduché, na západě má s Německem přírodní hranici Odra-Nisa. Ale Česko by muselo zabezpečit hranici od Dyje přes Šumavu po Krušné hory. Fantasmagorie říkáte? A vsadili byste se loni, že letos bude mít Maďarsko 500 km plot?

Díky Maďarsko
Thank you Hungary
Koszonjuk Magyarország


 

I maďarský premiér Orbán se nerozpakuje bránit svou zemi. Ve velkém stylu

(Ještě nedávno zval do Maďarska šariátské bankéře.. a dnes?)

S ortodoxními – tedy mainstreamovými – machometány touží sdílet doupě už jen pár sluníček – a ti ostatní, jako Orbán či náš pan prezident Zeman, se nebojí přiznat opak.

Odpor k hnusnému, bigotnímu islámu, je v zemích Visegrádu ten… MAINSTREAM 

http://www.novinky.cz/…/383670-islam-je-z-jineho-sveta-a-v-…

pic_madarsko_islam_invaze

https://www.ivcrn.cz/napsali-jsme-viktoru-orbanovi/
Diskuze:

Orbán obrátil. Ve velkém stylu (y)Ještě nedávno zval do Maďarska šariátské bankéře.. a dnes?S ortodoxními – tedy…

Posted by Islám v České republice nechceme on 16. říjen 2015

Komentáře

comments