VÍTACÍ DOBYTCI V NĚMECKU BAGATELIZUJÍ I VRAŽDU

VÍTACÍ DOBYTCI V NĚMECKU BAGATELIZUJÍ I VRAŽDU: Jistě už víte, že v Německu ubodal mladý Afghánec stejně mladou německou dívku.

Stránka, ze které článek přebírám, má ve svém titulu tato hesla: Proti nenávisti, štváčům, rasismu a netoleranci. Pro lásku, otevřenost světu, rozmanitost a humanitu

Tragická nehoda po hádce mezi dvěma mladistvými.

V jedné z drogerií města Kandel se 15-letý chlapec pohádal se stejně starou dívkou, což vyústilo v tragickou nehodu s následkem smrti.
Psycholog Mustafa Al-Afghani se pro ZGI (Společně Proti Intoleranci) vyjádřil : “Konflikty samozřejmě patří k dospívání. Mládež však často, bohužel, podceňuje následky svých činů, proto také neustále dochází k takovým strašlivým nehodám. V tomto věku může i malá provokace vést k jejímu vystupňování. Stačí, aby v blízkosti konfliktu ležel nějaký předmět, v tomto případě nůž, aby mohl být v afektu použit jako zbraň. Obzvláště postižený je tento nezletilý chlapec – do konce života ho budou trápit těžká traumata. Přesto jsou nyní smutkem zasaženy obě rodiny těchto nezletilců.

Nejprve nebylo známo, proč střetnutí vzniklo. Chlapec nám dosud nemohl k činu nic bližšího sdělit, neboť je zřejmě v hlubokém šoku, aktuálně se nachází na policejní stanici k podání vysvětlení. Naše myšlenky jsou nyní spolu s rodinami obou mladistvých, u traumatizovaného chlapce a mezitím již zemřelé dívky.”
Netřeba komentovat, snad jen, taky jste si všimli, že muslimský psycholog říká, že násilí a zabíjení je vlastně normální? A lituje víc Afghánského vraha.

Komentáře

comments