Vláda ČR: 7500 až 15 000 (fakticky násobky po slučování rodin) imigrantů do ČR. Požadujeme závazné REFERENDUM!

Vyšlo na IVČRN dne 18.9.2015 (link)

Vláda ČR hraje na občany od počátku křivou hru!
Pomalu vychází najevo, že je připravena dotáhnout “dobrovolně” do ČR až 15 000 imigrantů. Převážně samozřejmě muslimů z Blízkého východu a Afriky. Naznačují to vyjádření ministra pro poškozování Čechů Dienstbiera, dnešní vystoupení premiéra Sobotky v Poslanecké sněmovně a řada dalších.

Vláda ČR salámovou metodou začala před pár měsíci oblbovat veřejnost s 15 rodinami nemocných dětí, pokračovala přes 1500 v rámci “dobrovolné kvóty” a nyní už je, zatím neveřejně, na „7500 až 15 000“. Po následném slučování rodin, když každý tento imigrant-azylant má právo si dovézt rodinu, to znamená samozřejmě ještě násobky tohoto čísla (viz “Dublinský systém”).

Co jsme psali na IVČRN už od samého počátku? Že ve výsledku to mají být desetitisíce. Sice jsme si mysleli, že až z rozkazu EU povinně, ale tahle vláda to udělá ještě předtím dobrovolně.
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-dese…/

Stejně jako již v Petici, kterou podepsalo přes 220 000 občanů ČR, požadujeme REFERENDUM. Občané ČR mají právo se závazně pro státní moc v ČR rozhodnout o přijímání ve výsledku desetitisíců imigrantů do ČR ze zemí jako Sýrie či Somálsko.

http://www.novinky.cz/…/380935-cesko-prijme-dalsi-tisice-up…

ivcrn_pic_halal_#neprijimam

Diskuze:

Vláda ČR: 7500 až 15 000 (fakticky násobky po slučování rodin) imigrantů do ČR. Požadujeme závazné REFERENDUM! Vláda Č…

Posted by Islám v České republice nechceme on 17. září 2015

Komentáře

comments