Vláda za peníze daňových poplatníků rozjíždí promuslimskou kampaň. A my, občané a daňoví poplatníci, chceme záruky a jmenovitou odpovědnost

Vyšlo na IVČRN dne 21.7.2015 (link)

Vláda za peníze daňových poplatníků rozjíždí promuslimskou kampaň. Podílet se na ní budou muset všichni v místě: starostové, faráři, zaměstnavatelé.

A všimnete si 2 věcí: budou se MUSET zúčastnit všichnivláda chce ZLOMIT odpor. Jenže co když se někdo této propagandy odmítne zúčastnit? Čeká ho pak vězení nebo vláda zřídí převýchovné tábory?

Muslimský soused nám prý hlavu neuřízne… Ale co když ano? Bude se pak za takový zločin zodpovídat vláda? Avšak většina lidí se nebojí toho, že by jim muslimský soused uřízl hlavu. Problém je v naprosté kulturní odlišnosti, v právu šaría, které je neoddělitelnou součástí islámu a které je neslučitelné s lidskými právy. Jak vidíme ze zahraničí, největší problémy přichází s 2. a 3. generací těchto imigrantů.

Lidé chtějí jenom bezpečně chodit po ulicích, ženy se nechtějí bát chodit v letních šatech, ani měnit své zvyky, které muslimy uráží. Ani žádné No Go Zones, kde vládne právo šaría. Nemluvě o tom, že tito muslimové budou chtít i své mešity. V podstatě vláda vzkazuje občanům: ,,Protože jste blbci a myslíte si něco, co nechceme, řekneme vám, co si máte myslet.”

Zná vláda všechny ty uprchlíky tak dokonale, že bude nutit povinně k propagandě starosty, faráře, zaměstnavatele? Jestliže ano, pak jistě nebude problém, aby za případné problémy politici ručili vlastní odpovědností..

prouza_tomas

Na obrázku Tomáš Prouza, vládní tajemník pro evropské záležitosti, autor myšlenky

http://archiv.ihned.cz/c1-64352500-muslimsky-soused-vam-hlavu-neurizne-hlasa-vladni-kampan-pokusi-se-zlomit-xenofobni-odpor

Diskuze:

Vláda za peníze daňových poplatníků rozjíždí promuslimskou kampaň. Podílet se na ní budou muset všichni v místě:…

Posted by Islám v České republice nechceme on 21. červenec 2015

Komentáře

comments