Vláda zkusí vzdorné obce přeplatit

Vyšlo na IVČRN dne 13.2.2016

V České republice je velmi silná samospráva. 6250 měst a obcí, které do velké míry rozhodují o svém osudu. Dokonce i když na jejich správním území stojí státní budova, kterou by rád stát použil pro usazení muslimů, mají obyvatelé, obce a města spousty možností, jak tomu zamezit. Tak se tomu stalo v Králíkách na Šumpersku i v Benešově u Prahy. V Králíkách stačila příprava místního referenda. Patrně by totiž dopadlo jako loni ve slovenském Gabčíkovu, kde bylo proti islámské ubytovně 97% voličů. V Benešově stačila již aktivita občanů, kteří hromadně podepisovali petici.

Současná vláda však Německu a Evropské komisi slíbila usazení tisíců vyznavačů islámu a předpokládáme, že během následujících měsíců kapituluje znovu a Německo si prosadí nějakou formu trvalých kvót. Vláda je nemá kam dát, má tak dvě možnosti: cukr nebo bič. Represe nebo peníze. Zatím asi zkusí peníze a vzdorné obce přeplatit. Po událostech ve Francii 13. listopadu, po německém Novém roce, po mnoha dalších problémech s islámskými migranty, které se sice již rok nedostávají do masmédií (ale občané o nich ví) se žádná svéprávná obec nenechá přeplatit. Navíc všichni už víme, co se děje v zemích, odkud přichází a s jakými šílenými koránskými příkazy v hlavách přichází.

Občané, obce nedejte se. Vezměte si příklad z Králíků a Benešova. Navíc, vy byste si u takového zařízení koupili dům? Je vám jasné, jak by se změnily ceny vašich nemovitostí v okolí takového zařízení?

Zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/obce-se-zarizenim-pro-zajisteni-cizincu-by-mely-dostat-milion/1314349

 

Komentáře

comments