Vládní projekt HateFree Culture propaguje právo šaría?

VLÁDNÍ PROJEKT “HATE FREE” (“bez nenávisti”, v překladu) PROPAGUJE ISLÁMSKÉ PRÁVO ŠARÍA. Jak jinak si vysvětlit článek, který namísto aby varoval před skutečným nebezpečím pramenícím z reálného praktikování islámského práva šaría v Evropě, lavíruje s textem, odvádí pozornost a bagatelizuje jednotlivé aspekty šaríi?

V Evropě je ročně zavražděna asi tisícovka mladých žen jen za to, že “zneuctí” rodinu výběrem partnera – nemuslima a další ženy trpí nerovnoprávnými rozhodnutími stovek, možná tisíců evropských šaría soudů.

Šaría skutečně vychází ze života Mohameda a tady je třeba si uvědomit, že onen dokonalý muslim měl za manželku (jeho nejoblíbenější) šestileté dítě, se kterým obcoval již od devátého roku věku. Mohamed sexuálně využíval i množství otrokyň a dalších manželek. Takový člověk vytvořil právo šaría. Tato “legislativa” se šíří Evropou, zatímco nějaký “aktivista” placený milióny z norských fondů a státního rozpočtu ČR nám tu za naše peníze předvádí intelektuální pózu samozvaného spasitele, který i na vraždění, znásilňování, kamenování a otročení dokáže najít nějaké to světlo, zařazující takové zločiny mezi ostatní náboženství.

Tady není otázkou, jestli má křesťanství a židovství ve svých textech násilné pasáže. Otázkou je, jak zabránit dalšímu utrpení lidí pod nadvládou islámu a jak se ubránit postupné islamizaci Západu. Už někdo prosím vás ten zbytečný projekt HATE FREE ukončete a peníze dejte někomu, kdo je opravdu potřebuje.

Z obsahu článku: “Právě všeobsažnost šaríy a krutost některých tradičních ustanovení (např. sekání rukou zlodějům či bičování cizoložníků, což jsou tresty stanovené přímo Koránem) může vyvolávat dojem výjimečné krutosti islámu, která těžko hledá paralelu v jiných velkých náboženstvích, která jsou dnes v porovnání s islámem znatelně akceptovanější. Ovšem pravý opak je pravdou.” Celý článek, dogmaticky relativizující základní hodnoty, najdete zde: http://www.hatefree.cz/blo/clanky/1163-proc-se-nebat-sariy

Vyšlo na FB IVČRN dne 21.10.2015 (link)

VLÁDNÍ PROJEKT “HATE FREE” (“bez nenávisti”, v překladu) PROPAGUJE ISLÁMSKÉ PRÁVO ŠARÍA. Jak jinak si vysvětlit článek,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 21. říjen 2015

Komentáře

comments