Vlastenci z Malty porušili vládní embargo a poskytli pomoc posádce na C-Star

Převzato z http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=620141

Vlastenci z Malty porušili vládní embargo a poskytli pomoc posádce na C-Star

24. 08. 2017 0:41:34
Obyvatelé Malty porušili vládní embargo a dodali posádce na C-Star vodu a potraviny. Generace Identity děkuje vlastencům z Malty, zejména Moviment Patrijotti Maltin a Defend Malta a na HURD ́S BANK vyčkávají jak se situace vyvine.

Chceme poděkovat vlastencům z Malty, zejména Moviment Patrijotti Maltin a Defend Malta, kteří pro nás shromáždili tyto základní životní potřeby a kteří podstoupili všechna rizika tím, že nám přispěchali na pomoc. Tento odvážný akt nám ukazuje, že vlastenecká solidarita a odvaha vždy vyhrávají nad sílou peněz a mediálních lží. Uskutečnili se mezinárodní protesty proti nelegálnímu a nelidskému činu maltské vlády, která znemožnila nejen návrat do vlasti, ale také chtěla odepřít zásoby posádce 16 lidí.

Toto poděkování Generace Identity ( Generazione identitaria) publikovala na Fb profilu .

Generace Identity dále na svém profilu fb oznamuje:

mnozí C-Star nazývají ” nenávistnou lodí “, ale jsou to právě ti co ji nenávidí, a kteří upírají vodu mladým Evropanům – oni jsou nenávistní.

https://www.facebook.com/GenerazioneIdentitaria/

Video: https://www.facebook.com/stephen.florian/videos/10155333967821620/

article_photo (lovinmalta)https://lovinmalta.com/news/news-politics/maltas-far-right-patriots-help-refuel-ship-of-hate

Dále aktivisté GI na svých stránkách fb publikovali výzvu:

Vyzýváme všechny maltské vlastence, aby odmítli tento politický manévr a následovali příklad našich záchranářů. Najdete nás na kotvišti HURD ́S BANK, několik kilometrů východně od Valletty. Ať už chcete přinést potraviny, nebo nás jen pozdravit, rádi návštěvy přijmeme! Podporujte posádku Defend Europe!

Dnes jsem se přes den několikrát spojila s Lorenzem Fiato na lodi C-Star … potvrdil mi, že jsou stále u Malty a čekají jak se situace vyvine a jestli je úřady pustí do přístavu doplnit vodu. Od soboty tu vodu na lodi nemají … malťani jim sice v úterý dovezli jídlo a vodu v lahvích na pití, ale sám Lorenzo mi dnes večer napsal, když jsem se ho ptala co jim schází, že i dnes večer se mohli sprchovat pouze slanou vodou. Nikdo nechápe jak se v evropě může upírat voda evropanům !?!

Kdo by ještě chtěl podepsat petici o které jsem psala již v minulém článku, tak by to mohlo pomoci http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=619360.

Další odkazy o C-Star / Defend Europe:

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/c-star-e-libia-cacciano-ong-non-dovete-tornare-mai-pi-1432990.html

https://lovinmalta.com/news/news-politics/maltas-far-right-patriots-help-refuel-ship-of-hate

http://www.tvm.com.mt/en/news/moviment-patrijotti-maltin-delivers-supplies-to-c-star-vessel/

https://www.timesofmalta.com/mobile/articles/view/20170821/local/patrijotti-maltin-collecting-food-and-water-for-ship-of-hate.656124

https://www.timesofmalta.com/articles/view/20170820/local/we-want-nothing-to-do-with-racist-organisations-muscat-says.656082

https://www.timesofmalta.com/articles/view/20170819/local/denied-cooperation-anti-migrant-ship-lashes-out-at-malta.655976?utm_source=tom&utm_campaign=top5&utm_medium=widget

http://www.maltatoday.com.mt/news/national/79853/muscat_we_will_not_allow_malta_to_be_used_by_racists#.WZ3BCPojHIU

Autor: Monika Pilloni | čtvrtek 24.8.2017 0:41

Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=620141

Komentáře

comments