Vlastní rukou multikulturalismu porobené, islamizované, Švédsko jako odstrašující příklad likvidace civilizované kultury

Vyšlo na IVČRN dne 18.10.2015 (link)

Arabské písmeno "nun" - označení pro křesťana, aby byla jeho snazší identifikace pro ostatní radikály (podobně jako Davidova hvězda kdysi a kdesi)
Arabské písmeno “nun” – označení pro křesťana, aby byla snazší jeho identifikace pro ostatní radikály (podobně jako Davidova hvězda kdysi a kdesi)

Syrští křesťané ve Švédsku jsou zastrašováni: “konvertujte nebo zemřete”. Dopustí Evropa ve své zaslepenosti islámskou křišťálovou noc a vraždění nemuslimů, které není schopna na SVÉM území ochránit před islámskými agresory?

Město Göteborg je nechvalně známé jako švédská líheň radikálních islamistů. Od začátku tohoto roku se 150 jeho obyvatel vydalo bojovat pro Islámský stát. V úterý se na zdech několika obchodů, vlastněných syrskými křesťany, objevily nápisy: “Convert or Die” a “The Caliphate is Here” a značky s arabským písmenem „n“ jaklo „nazarene“, kterými jsou v IS označovány domy křesťanů. Ve městě žije cca 3000 syrských křesťanů, cítí se ohroženi. Navrátilci z řad bojovníků IS ve Švédsku nejsou trestáni, naopak, v rámci „resocializačního programu“ dostávají psychoterapii a přednostní zaměstnání.

http://news.ivcrn.cz/332-svedsko-konvertujte-nebo-zemrete-objevilo-se-na-zdi-restaurace

Diskuze:

Syrští křesťané ve Švédsku jsou zastrašováni: konvertujte nebo zemřete. Dopustí Evropa ve své zaslepenosti islámskou kři…

Posted by Islám v České republice nechceme on 18. říjen 2015

Komentáře

comments