Vlhký sen Sobotkova kabinetu: Jak se přidělení muslimové budou díky naší dobrotivé vládě učit češtinu, historii, kulturu ČR, seznamovat s demokracií apod

Vyšlo na IVČRN dne 21.11.2015 (link)

Protinárodní Sobotkova vláda dnes udělala další krok k dovozu tisíců imigrantů (pro začátek), v drtivé většině muslimů, do ČR. Schválila „plán“ údajné integrace těchto Bruselem nadiktovaných muslimů do ČR. Média hlavního proudu, nikoliv překvapivě, samotnou podstatu dalšího kroku vlády k dovozu nadiktovaných muslimů zcela pomíjí a místo toho nám růžově líčí, jak se přidělení muslimové budou díky naší dobrotivé vládě učit češtinu, historii, kulturu ČR, seznamovat s demokracií apod. Tomu snad ani sami nemohou věřit.

Už před časem Sobotkova vláda dala najevo, že Bruselskému diktátu se na rozdíl od Slovenska, Maďarska či teď po volbách i Polska, bránit nebude, když se odmítla přidat k žalobě k Evropskému soudu proti povinným kvótám. A dnes to potvrdila, když místo kroků k odmítnutí kvót přijala prováděcí předpisy na údajnou integraci těchto Bruselem nadiktovaných muslimů. Za stamiliony z peněz daňových poplatníků, s naivní vidinou, že se to povede lépe než v zemích západní Evropy.

Je dobré si uvědomit jedno. To že dnes muslimové po milionech míří do zemí západní Evropy a jak to v těchto zemích vypadá. je důsledek předchozích kroků tamních politiků. Důsledek, že tyto země si již dříve na svém území z různých důvodů vytvořily imigrantské komunity muslimů, které následně nabalovaly a stále ve větším množství nabalují další a další muslimy. Pokud se chceme v ČR vyhnout důsledkům jaké zažívá dnes Francie , Belgie, Německo či Švédsko, je nutné celý proces výroby statisícových a milionových muslimských imigrantských komunit utnout v samotném počátku.

Sobotkova vláda naopak tento proces vedoucí k důsledkům, jaké zažívá Francie a další západní země, akceptací Bruselem nadiktovaného přerozdělování muslimů do ČR nastartovala. A nese za něj plnou odpovědnost!

http://zpravy.idnes.cz/uprchliky-budeme-ucit-c…/domaci.aspx…

protiislamske-slogany-65

Diskuze:

Protinárodní Sobotkova vláda dnes udělala další krok k dovozu tisíců imigrantů (pro začátek), v drtivé většině muslimů,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 20. listopad 2015

Komentáře

comments