Voliči jak v Brně, tak Praze by se měli vzpamatovat. Za líbivými hesly o “ochraně přírody” se schovává nejhorší extremismus podporující všemožné zvrácenosti

Vyšlo na IVČRN dne 2.3.2015 (link)

Neomarxisté vědí, že jsou se svým programem nevolitelní. Takže cestičky ke korytům a funkcím, z kterých by pak veřejnosti vnutili svůj zvrácený pohled na směřování společnosti, hledají oklikou.

V Brně uspěli s oblíbenou metodou „recesistického hnutí“, tj. nalákat k sobě lidi nikoliv na autentický program, ale na projekt nepolitické „cool“ alternativy politiky. A ve spojení s (oprávněným) znechucením voličů z politiky tradičních stran se tak dostali ke korytům. Další oblíbenou metodou je vytvořit volební koalici se vším co se namane, získat funkce a pak už jet podle vlastních not. Jako v Praze. Popřípadě se vetřít do tradičních stran, které však neomarxistický (multikulti) program ve volbách neakcentují. A po získání funkcí ten program v této straně protlačovat jako názorová frakce.

pic_tolerance_prasatko

Jedno je však společné. Do voleb nikdy nepůjdou s autentickým programem, který pak prosazují. Nikdy ve volebním programu nebudou prezentovat postoje „islám v ČR chceme“ či „každý je tu doma, zrušte hranice“, jak jsme mohli slyšet na Žít Brno a Zelenými pořádaných akcích proti tzv. xenofobii v poslední době. A ČSSD ve volebním programu voličům samozřejmě neřekne, že na post ombudsmana po volbách protlačí profláknutou neomarxistku Šabatovou a pro dalšího neomarxistu Dientsbiera zřídit vládní pašalík na prosazování multikulti sociálně-inženýrských zvěrstev.

http://eportal.parlamentnilisty.cz/…/7377-otevrene-a-ostent…

Diskuze:

Komentáře

comments