Vrací se čas honů na čarodějnice? Další případ šikany občanů – kvůli obchodní spolupráci s “nevhodnou osobou”

Vrací se v téhle zemi čas honů na čarodějnice? Přibývá případů, kdy jsou lidé nejen za veřejně projevený postoj, ale jenom za kontakty nebo obchodní spolupráci s “nevhodnou osobou” lynčováni zběsilým davem pubescentních dobroserů. Jak daleko zajde teror téhle lůzy bez paměti, která se schovává za „morálku a obecné dobro“? Budou žádat vyhazov z práce? Vytloukat okna člověku, který si dovolí něco prodat židovi, kulakovi … vlastně ne, zpěvákovi, který není anarchista, političce, která není dost multikulturní, člověku, který nepřijímá tuhle novou totalitu?

Poslední obětí veřejné šikany je výrobce paliček na bicí, který „si dovolil“ vystavit fotku výrobku s logem skupiny Ortel. Pokud nebudeme držet spolu, příště to můžete být třeba vy.

Zatím pořád žijeme ve svobodné zemi a pan Rektořík může vyrábět paličky jaké chce a pro koho chce. A je úplně jedno, jestli se nám Ortel zamlouvá nebo ne. Tohle, co se děje, je flagrantní porušení zákona o diskriminaci. Jak to, že policie nekoná, ombudsmanka neposílá provokatéry a HateFree neřvou? Oh wait… šikana a diskriminace obyvatel jsou přeci pracovními nástroji státní agentury HateFree Culture i ombudsmanky… Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla.

Je čas vrátit věcem i slovům jejich význam.

————————————

Z diskuse mezi majitelem a útočícími funkcionáři Pirátů – I. Bartošem a Holodňákem:

R – stick “Nehodlám se nechat označovat za nácka, nebo to že podporuji skupinu propagující nacismus. Pokud to o mě někdo tvrdí, tak to bude muset dokazovat u soudu.” …”Takže jsme se ( s právníkem) spolu domluvili, já mu tyto trotly budu předhazovat s adresama a se screenama jejich příspěvků a on vypracuje a podá žaloby na ochranu osobnosti, s odškodněním pro nemajetkovou újmu a povinností zveřejnit omluvu na svých profilech a stránkách tak, aby tam nějaký čas visela na prvním místě.”  “hromada sluníčkářů a pošuků se do mě tvrdě naváží, označuje mě za fašouna, debila, bezskrupulózního hajzla a bezlimitní svině. Takže je opravdu načase radikálně přitvrdit a začít jim to vracet.”

https://www.facebook.com/rstick.cz/photos/a.122024521191487.17571.117364814990791/1002279313165999/?type=3

Vyšlo na FB IVČRN dne 9.12.2015 (link)

Vrací se v téhle zemi čas honů na čarodějnice? Přibývá případů, kdy jsou lidé nejen za veřejně projevený postoj, ale…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 9. prosinec 2015

Komentáře

comments