Vražda je vražda a čest s tím nemá nic společného

Vyšlo na IVČRN dne 14.12.2015 (link)

Pár zdrojů na čtení:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1341657-vrazdy-ze-cti-jsou-v-nemecku-celkem-bezne (pamatujete, když ČT ještě islám nelakovala narůžovo?)
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/257564-v-kanade-odsoudili-afghanskou-rodinu-ze-cti-zavrazdila-tri-dcery-a-zenu.html (důvod hned v prvním odstavci, dnes už by to taky napsali jinak).
http://wikiislam.net/wiki/Qur’an,_Hadith_and_Scholars:Honor_Killing (odkazy na vraždu ze cti v islámských zdrojových textech)
https://en.wikipedia.org/wiki/Honor_killing#Pakistan (jen v Pákistánu 10 000 vražd ze cti ročně).
https://web.archive.org/web/20080612214814/http://info.pravdaoislamu.cz/index.php/2008/05/09/syrie-ctyri-vrazdy-ze-cti-za-deset-dni/ (Ta umírněná Sýrie).

Starší z nás si vzpomenou na povinnou četbu Pavlík Morozov za komunismu. V knize ruský syn udal otce, který byl odpůrcem združstevňování. Komunismus se tak snažil rozeštvat rodiny, ale nepovedlo se mu to. Islámu se to povedlo. Příkazy k zavraždění bezvěrce a NULOVÝ trest za vraždu potomka v šaríe, to dokázalo v mnoha podřízených islámu potlačit základní pud – neubližovat svým dětem. Když píšeme, že největší oběti islámu jsou sami muslimové, myslíme to vážně.

Pokud se ve státě nevládne dle šaríi, tak se stát snaží takové zločiny soudit, ale setkává se s tím, že celá ulice, celá vesnice vraždu zatluče, ignoruje. Dál dělají jakoby nic. Vzpurné holky zgenocidovány, ty ostatní se bojí. Až do tak strašidelné úrovně mezilidských vztahů může vést vpuštění islámu do společnosti. Nedopusťme kvóty!

vrazdy_ze_cti_islam_pic

Diskuze:

Pár zdrojů na čtení: – http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1341657-vrazdy-ze-cti-jsou-v-nemecku-celkem-bezne…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 13. prosinec 2015

Komentáře

comments