Vraždění lidí na efekt. Vábení zrůd z celého světa. – To je islám 21. století prostřednictvím IS

Vyšlo na IVČRN dne 20.11.2014 (link)

Roku 2014 jsme mnozí poprvé viděli video, kde jsou vražděni lidé na efekt. Samozřejmě, muslimové měli nějaká videa s podřezáváním lidí ve stylu halal už dříve, ale byly to rozostřené krátké snímky. V listopadovém propagačním videu Islámského státu bylo najednou podřezáním zavražděno 19 lidí, včetně Američana – nevojáka.

Masové hroby -  Šaháda a Mohammedova pečeť na vlajce vlevo
Masové hroby – Šaháda a Mohammedova pečeť na vlajce vlevo

Islám ve svém vzepětí shání hovada z celého světa, snímek je tak připraven na efekt, jako v béčkovém hororu. Je součástí videa dlouhého 16 a půl minuty, začíná v čase 07:55. Pojďme si toto video popsat a zařadit události do kontextu, něco co naše masmédia nezvládají.

Vidíme zástup vojensky oděných mužů vedoucích zajatce v černých šatech. Každý si vede “svého”. Přichází ke stojanu s noži, každý muslim si bere nůž. Vpředu jde Jihadi John, známý konvertita k islámu z Británie, který vraždil už v předchozích videích. Práce se střihem je profesionální, patrně připravená, možná zajatce při pilování efektů vedli takto několikrát. Čas 8:40 – 8:46 je klíčovým a zpomaleným momentem. Nůž si zde bere konvertita, typický běloch. Je to informace pro všechny šílence – dejte se k nám a tohle můžete v islámu dělat. Patrně každý z vrahů je z jiné části světa, islám v tomto opravdu není rasistický.

V další scéně vidíme klečící zajatce, za každým stojí jeden muslimský vrah. Hovoří Jihadi John, anglicky vyhrožuje, že příště budou vraždit v našich ulicích naše lidi. Stojí nad Peterem Kassigem, zajatým Američanem, střih na Petera, zavírá rezignovaně oči. Chvíle napětí, natáčení pohledů zajatců, poslední Peterův pohled. Člověk jako my, jen příliš blízko území, kde se obrozuje islám.

Vojáci poráží všechny zajatce na zem. Efekt zvuku tlukoucího srdce a zrychleného dechu. V čase 10:20 začíná samotné halal podřezání. Necenzurované záběry, pokud jste citliví, tak toto vynechte. Jihad John podřeže Petera Kassiga a odhodlaně se podívá do kamery.

Podobně jako podřezávání krav, koz, ovcí a dalších savců je halal podříznutí pro člověka jedním z nejhorších způsobů smrti. Oběť je velmi dlouho při plném vědomí. Dle islámských tradic trvá podřezávání lidí nějaký čas, je třeba přeříznout páteř a uříznout hlavu. Podřezávání zvířat a lidí udržuje účastnící se muslimy v pasti spoluviny.

Zdlouhavý proces je zkrácen několika střihy. V 10:50 je hotovo. Muslimové stojí s krvavými noži nad obětmi. Následují záběry na odhodlané obličeje vrahů. V 11:30 kamera zabírá zavražděné, každý má svou uřezanou hlavu na zádech. Do toho recitace. Video končí v 11:48.

Něco takového tu do roku 2014 nebylo. Islám definoval nové limity šílenství. Takto to dělají již 1300 let, ale poprvé se s tím takto chlubí. A Západ zděšeně mlčí podobně jako svého času při nástupu nacismu.

http://reblop.com/breaking-video-isis-video-which-shows-beheadings-of-syrian-pilots-and-an-american-aid-worker/

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments