Všední den s islámem aneb Vánoce letos povolili

Vyšlo na IVČRN dne 5.12:2014 (link)

Zcela zásadní text, tedy spíše report – z dříve hrdého, dnes před ortodoxním islámem plazícího se – Albionu (= Anglie). Píše skvělý blogger a český lékař Vladislav Rogozov.

Pár ochutnávek:

„Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat…,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“

“Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici. Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim. Nepomohla jí objahoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen – za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.”

Doporučujeme přečíst celé.

http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/…/Vsedni-den-s-islamem-…

2014-11-18_18-38-19

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments