Všem těm, ne-mocným, kteří se zastávají migrantů s rykem o soucitu a solidaritě…

Vyšlo na IVČRN dne 30.12.2015 (link)

Prezident Zeman byl kvůli svému vánočnímu poselství obviněn ze lži ultralevicovými extremisty z “Refugees welcome”, dokonce měli tu drzost mu hrozit trestním oznámením.

uprchlici_vitejte

Jak se ukazuje, ten kdo lhal, byli právě oni. Co také čekat od lidí, jejichž pracovními nástroji jsou mediální manipulace, šíření nenávisti vůči spoluobčanům a zastrašování?

http://zpravy.aktualne.cz/…/r~5ec8460aabf011e58d7b0025900f…/

1820022

Proto stojí za to si prezidentova slova týkající se imigrační krize znova připomenout, když se najde tolik lidí, kteří by je rádi vymazali ze světa…

Politici, kteří zavírají oči před tím, že se k nám tato migrační vlna ještě nepřelila, že se proto není čeho obávat, mi trochu připomínají jednoho bývalého pražského primátora. Tento primátor v době povodní stál na mostě a říkal: „Situace je nad míru výtečná“, a dvě hodiny poté voda zalila pražské metro.

Někdy si připadám jako Kassandra, která varuje před vtažením trojského koně do města, a jsem hluboce přesvědčen o tom, že to, čemu čelíme, je organizovaná invaze a nikoliv spontánní pohyb uprchlíků. Ti, kdo se zastávají migrantů, mluví o soucitu a solidaritě. Soucit je možný u starých, nemocných a především u dětí, ale velká většina nelegálních migrantů jsou mladí zdraví muži bez rodin.

A já se ptám, proč tito muži nevezmou do ruky zbraň a nebojují za svobodu své země proti Islámskému státu. Jejich útěk objektivně posiluje Islámský stát. A já si nedovedu představit, že v době, kdy z protektorátu prchali naši mladí muži, prchali proto, aby ve Velké Británii dostávali sociální dávky. Prchali proto, aby bojovali za svobodu své země. A totéž samozřejmě platí i pro ty, kdo odcházejí ze zemí, kde se nebojuje, protože jejich odchod odsuzuje tyto země k další zaostalosti.

Když se připravovala demonstrace zastánců migrace k 17. listopadu, tak jsem od jedné z našich zpravodajských služeb dostal informaci, že na transparentu této demonstrace má být nápis „Tahle země není naše – Refugees welcome“. Potom někdo poradil těmto organizátorům, že ten nápis je mimořádně hloupý, tak ho nahradili o něco méně hloupým nápisem „Tahle země patří všem – Refugees welcome“.

A závěrem svého vánočního poselství bych vám chtěl říci dvě závěrečné věty. Tahle země je naše. A tahle země není a ani nemůže být pro všechny.”

https://www.hrad.cz/…/vanocni-poselstvi-prezidenta-republik…

http://www.stop-multikulti.cz/…/cemper-lze-nasli-jsme-duka…/

slunickari_cr
Diskuze:

Prezident Zeman byl kvůli svému vánočnímu poselství obviněn ze lži ultralevicovými extremisty z “Refugees welcome”,…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 30. prosinec 2015

Komentáře

comments