” Všichni jsme věděli, že se to začne dít. A všichni víme, že to brzy bude mnohem horší…”, sociolog Petr Hampl v kontextu nedávných událostí s peticí IVČRN v Olomouci

 

Vyšlo na IVČRN dne 31.5.2015 (link)

“Dostal jsem několik dotazů, co říkám incidentu v Olomouci, kde skupina muslimských kolonistů přešla od urážek a vyhrožování k fyzickému napadání. Co bych tomu mohl říkat? Všichni jsme věděli, že se to začne dít. A všichni víme, že to brzy bude mnohem horší. Muslimové to vědí (proto o nás hovoří jako o svých budoucích otrocích), řadoví policisté to vědí, ví to 90% populace. Jen politicko-aktivistická třída to tiše schvaluje a udělá všechno pro to, aby se Češi nemohli bránit. V dalším kroku musíme počítat s tím, že agresivity ze strany muslimů přibude, část místního obyvatelstva se nechá zastrašit (někteří žijí ve strachu už dnes) a policisté, kteří se pokusí dělat svou práci, budou čelit drsnému napadání ze strany neziskovek a centrálních úřadů.

Když jsem psal před víc než půl rokem, že je nejvyšší čas učit se bojovat, myslel jsem to vážně. Bojím, že většina dobrých lidí v téhle zemi ten čas nevyužila. Hlavně proto, že se pořád ještě držíme iluze, že to za nás vyřeší vláda. Ani náhodou! Politicko-aktivistická třída má jiné priority – třeba důkladnější kontroly, jestli jsou ve všech obchodech s brýlemi provedeny stavební úpravy podle norem, jestli všichni hospodští vydávají správné účtenky nebo jestli si podnikatelky neberou do práce svoje děti.”

Takto výborně sociolog Petr Hampl k mohamedánském pokusu o umlčení naší petice v Olomouci.

2015-06-01_14-52-09

Diskuze:

Sociolog Petr Hampl výborně o mohamedánském pokusu o umlčení naší petice v Olomouci.

Posted by Islám v České republice nechceme on 31. květen 2015

Komentáře

comments