Vyhrožují: Všechny vás podřízneme! Chcete je za sousedy?

Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme! vyhrožují uprchlíci v Česku.”  Detenčním zařízením chybí zaměstnanci! Kde jsou ti s cedulemi‪#‎přijímám‬ ? O ilegálních imigrantech, kteří proudí na naše území, neví nikdo nic. Očekávat lze cokoliv – včetně terorismu. Budou vám nadávat, řvát, vyhrožovat znásilněním, zabitím. Nebudete mít žádnou ochranu před exotickými infekčními nemocemi – žádné očkování, roušky, rukavice, nic. Hrubý plat 18.000,-.

Vyzýváme šiřitele dobra z brněnských Tří vocasů, pány Kohouta, Čulíka, Zelené, Žít Brno, multikulti nanynky i etnobyznysmeny, roztomilé studenty a studentky nadšené z přijímání kulturně obohacujících imigrantů a další kecaly, aby začali konat podle svých slibů a nastoupili na brigádu. Nebo jste si to snad představovali jinak?

A naše ministerstvo vnitra místo bude dál místo ochrany státní hranice raději pečlivě sbírat po ČR ilegály z Maďarska a Rakouska, kteří míří především do Německa. Rozzuřené, že ještě nejsou v zemi, kde jim bude všechno patřit, je umístí je do detenčních zařízení, která jsou již dnes přeplněná. Po 40 dnech většinu stejně musí propustit na svobodu v souladu s Dublinským nařízením. Kdo ponese zodpovědnost, až se něco stane?

Vyšlo na FB IVČRN dne 5.8.2015 (link)

Detenčním zařízením chybí zaměstnanci! Kde jsou ti s cedulemi #přijímám ? O ilegálních imigrantech, kteří proudí na naše…

Posted by Islám v České republice nechceme on 5. srpen 2015

Komentáře

comments